Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. mája 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Predstavila v relácii V politike 10 kandidátov do EP

BRATISLAVA 19. mája – Televízia TA3 priniesla v nedeľňajšej relácii V politike svojim divákom televíznu debatu kandidátov na poslancov vo voľbách do Európskeho parlamentu. Živú debatu desiatich kandidátov so začiatkom o 11,00 hod. v aule Ekonomickej univerzity v Bratislave moderovali Natália Fónod Babincová, Peter Bielik a Barbara Túrosová.
Hosťami nedeľnej relácie V politike boli kandidáti Jozef Viskupič (OĽaNO), Jozef Kollár (NOVA), Ján Oravec (SaS), Anna Záborská (KDH), Maroš Šefčovič (Smer-SD), Ivan Štefanec (SDKÚ-DS), Pál Csáky (SMK), Andrej Danko (SNS), Zsolt Simon (Most-Híd) a Sergej Chelemendik (NaS). Živú debatu hodnotilo početné publikum a pozvaní hostia z radov odborníkov, ktorými boli šéfredaktorka portálu Euractiv.sk Zuzana Gabrižová a politológovia Michal Horský a Martin Klus.
Nedeľnú reláciu V politike spolu s jej reprízou videlo 701 tis. divákov. Premiéru relácie videlo 421 tisíc divákov, pričom tá dosiahla 6,1% podiel na trhu. Celkovo si nedeľné vysielanie TA3 pozrelo 1,290 mil. divákov s 2,6% podielom na trhu.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.