Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Súťaž Modrej školy o najkvalitnejšiu diplomovú prácu

BRATISLAVA 4. mája – Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) chce aj v akademickom roku 2011/2012 študentom vysokých škôl pripomenúť hodnotu vody pre budúcnosť, a to prostredníctvom súťaže o najlepšiu bakalársku a diplomovú prácu zameranú na problematiku vody.

Popri mnohých vzdelávacích aktivitách pre materské, základné a stredné školy sa vzdelávací program Bratislavskej vodárenskej spoločnosti Modrá škola – voda pre budúcnosť aktuálne snaží rozvíjať aj aktivity na univerzitách a vysokých školách. V akademickom roku 2011/2012 tak učiní prostredníctvom súťaže o najlepšiu záverečnú bakalársku a diplomovú prácu z oblasti vodárenstva a vodného hospodárstva. Cieľom súťaže je poukázať na zvýšenú potrebu nových vysokokvalifikovaných odborníkov pre problematiku vodárenstva a vodného hospodárstva, ako aj potrebu priblíženia univerzitných pracovísk k praxi a nadviazaniu vzájomne výhodnej spolupráce.

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci končiaci študenti vysokých škôl, ktorých vedúci katedry alebo školiteľ prihlási s úspešne obhájenou záverečnou bakalárskou alebo diplomovou prácou týkajúcou sa problematiky vodárenstva a vodného hospodárstva do 9. júla 2012.

Súťaž bude prebiehať v dvoch kategóriách – záverečná bakalárska práca a diplomová práca. Práce budú hodnotené päťčlennou hodnotiacou komisiu a to na základe kritérií originality a aktuálnosti témy, využiteľnosti a aplikovateľnosti výsledkov práce v praxi, kvality metodologických postupov, úrovne práce z literárnymi zdrojmi, formálnej stránky práce a výstupov z práce v podobe prednášok, článkov, publikácií a pod..

Víťazi oboch kategórií budú slávnostne ocenení 5. septembra 2012 na otvorení nového školského roka vzdelávacieho programu Modrá škola – voda pre budúcnosť. Autori najúspešnejších záverečných prác získajú v oboch kategóriách čestné uznania a cenu v podobe finančnej odmeny- za prvé miesto v hodnote 600 EUR, za druhé miesto v hodnote 300 EUR a za tretie miesto v hodnote 150 EUR.

Viac informácií o vzdelávacom programe Modrá škola – voda pre budúcnosť, ako aj o súťaži o najkvalitnejšiu diplomovú prácu sa dozviete na www.modraskola.sk (viac informácií o súťaži získate v sekcií Zapojte sa do programu – Pre univerzity).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kampaň na úsporu energií spoločnosti Henkel Slovensko získala ocenenie v prestížnej súťaži Prokop BILLA získala za prevenciu očných porúch u detí cenu PROKOP 2023

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.