Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Súkromné nočné nakupovanie v Light Parku

BRATISLAVA 17. októbra – Obchodný dom Light Park pokračuje vo svojej tradícii a pozýva nadšencov dizajnu na ShoppingNight. Dňa 17. a 18. októbra (streda a štvrtok) sú pre zákazníkov niektoré showroomy otvorené až do 23. hodiny aj s ponukou špeciálnych zliav.

„Nočné nakupovanie je osvedčený koncept pre našich zákazníkov – nakupovanie bez stresu s predĺženými otváracími hodinami pre tých, ktorých zaujíma zariaďovanie domácností či samotný interiérový dizajn a ponúkané zľavy,“ komentuje pripravovanú akciu projektový manažér obchodného domu Light Park Matúš Král.

Tento koncept si pochvaľujú aj samotné showroomy. Majiteľ prevádzky dánskeho mestského dizajnu BoConcept Milan Plachý objasňuje: „Je to neformálne stretnutie so zákazníkmi, kedy majú možnosť kúpiť si tovar za výhodnejšie podmienky ako je bežné, ale nielen to. Je to večer, preto môžu prísť aj takí zákazníci, ktorí inokedy prísť nemôžu. Takto si môžu dokončiť domáce práce, uložiť deti spať a potom si prísť nakúpiť.“

Večerné nakupovanie láka klientov aj na cenovú výhodnosť. Ako hovorí majiteľ prevádzky štýlového nábytku ELMINA Petr Hejtmanek: „V spolupráci s jednotlivými dodávateľmi a výrobcami sme schopní ponúknuť vysokú zľavu aj na nové objednávky, a teda nielen na vystavený tovar.“

Všetci záujemcovia o interiérový dizajn a nadšenci moderných a inovatívnych prvkov v bývaní sú srdečne vítaní dnes a zajtra v priestoroch obchodného domu Light Park.

Light Park
Obchodný dom Light Park je situovaný v rozvojovej časti Rače, známej pod romantickým názvom Gaštanový hájik. Vynikajúca dopravná dostupnosť priamo z Račianskej ulice a atraktívna ponuka obchodov robia z Light Parku jednu z najobľúbenejších destinácií pri ceste za kvalitným dizajnom. Light Park bol od prvopočiatku projektovaný s cieľom priniesť do Bratislavy atraktívny dizajnový nábytok a doplnky, čo sa výrazne odrazilo na architektúre celého objektu – v použití jednoduchých čistých tvarov, presklenej fasády evokujúcej výklad alebo použitím dreva na obvodovom plášti ako imitácia moderného interiérového doplnku. Projekt bol dokončený na jeseň roku 2008.Dnes Light Parku ponúka širokú paletu kvalitného nábytku, kuchýň, svietidiel, podlahových krytín či doplnkov tak, aby ste pri zariaďovaní bytu či domu našli všetko, čo potrebujete. Ak pri prechádzke kreatívnym svetom súčasného dizajnu vyhladnete, od decembra 2009 vám pomôže zahnať hlad pravá talianska kuchyňa u Cona – Ristorante Italiano da Cono. A to všetko môžete absolvovať suchou nohou aj v sychravých daždivých dňoch – o to sa postará podzemná garáž s dostatočnou kapacitou priamo v objekte.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V luxusnom hoteli zavraždili známu lifesytlovú blogerku… Riešenia založené na perimetri v porovnaní s riešeniami založenými na izolácii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.