Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. februára 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Strhujúca rodinná sága z Austrálie

BRATISLAVA 26. februára – Oveľa skôr, ako do Austrálie prišli belosi, si aborigéni uvedomili dôležitosť ohňa, ktorý očisťuje a odstraňuje zvyšky starej vegetácie, a tak regeneruje, rozširuje a obnovuje kolobeh života v buši austrálskeho vnútrozemia.

Keď však požiar ohrozí rozľahlé a niekedy nejednotné spoločenstvo ľudí, prinesie nielen skazu a strach, ale ich aj prinúti sledovať spoločný cieľ – požiar zvládnuť a prežiť.
Po takomto požiari nastáva šanca zbaviť sa prastarej nenávisti, dávnej ľútosti či smútku, začať si odznovu budovať život a podporovať to, na čom záleží najviac. V popole minulosti totiž driemu zárodky nových začiatkov a nádej do budúcnosti, neskalená tým, čo jej predchádzalo.

„Krásne, dojímavé a pútavé… Výnimočná kniha.“
Sunday Times

Jedna z najlepších súčasných austrálsko-britských autoriek ženských románov Tamara McKinley, ktorej knihy vychádzajú v mnohých krajinách vrátane Slovenska, sa vo svojej novinke Láska v plameňoch opäť vracia do austrálskeho vnútrozemia. Na pozadí tohto nehostinného, no krásneho kraja rozvíja strhujúcu ságu o láske, rodinných putách, utrpení, ale aj o odvahe a sile prekonávať nepriazeň osudu.

Strhujúca rodinná sága z austrálskeho vnútrozemia.

Rodina Becky Jacksonovej celé desaťročia vedie nemocnicu v odľahlej osade Morgan´s Reach uprostred buša. Keď sa Beckin manžel nevráti z vojny, mladá žena sa spolu so synom Dannym presťahuje do svojho rodiska a pokúsi sa začať odznova.

Morgan´s Reach je napriek svojmu drsnému čaru neveľmi súdržným spoločenstvom ľudí, kde platí, že krv nie je voda, a nevraživosť má hlboké korene. Obyvateľov osady navyše znepokojuje fakt, že už tri roky tam nepršalo. Nad krajinou visí hrozba ničivého požiaru a nemocnica sa dostáva do kritickej situácie. Jediná iskra môže za pár minút spáliť všetko, čo si ľudia tvrdo vydobyli, a odhaliť tajomstvá, ktoré mali navždy zostať skryté…

„Krásne a dojímavé.
Už som zabudla, ako veľmi milujem takéto príbehy, pri ktorých mi tečú slzy potokom.“
Amazon, čitateľka Gill o novinke Láska v plameňoch

http://www.bux.sk/knihy/225768-laska-v-plamenoch.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Na plátne Nostalgie Tintoretto, Modigliani, Impresionisti aj Prado Séria Sedem sestier pokračuje. Je tu Búrková sestra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.