Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Staré Mesto odmení novoregistrovaných psíkov balíčkami

BRATISLAVA 4. septembra – Mestská časť Bratislava-Staré Mesto ako prvá na Slovensku aj v Čechách spustila zaujímavý projekt v spolupráci so spoločnosťou Royal Canin. Každý majiteľ, ktorý si od 4. septembra príde registrovať svojho psíka na staromestský miestny úrad, dostane balíček pre svojho štvornohého miláčika v hodnote 15 eur. Nájde v ňom krmivo, misku, vôdzku aj brožúrku.

V súčasnosti je v Starom Meste registrovaných takmer 2400 psíkov. „Uvedomujeme si, že mať psíka predstavuje nemalé investície, a to najmä zo začiatku. Cieľom projektu je nielen motivovať Staromešťanov na registráciu ich psíkov, ale poskytnúť im aj základnú výbavu na dobrý spoločný štart. Verím, že aj tento krok bude povzbudením pre majiteľov, aby prišli k nám na miestny úrad,“ uviedla starostka Starého Mesta Táňa Rosová. Balíček je v piatich typoch podľa veľkosti a váhy psíka. Staré Mesto už v minulosti urobilo ústretový krok, napríklad pre majiteľov psíkov z útulkov, pre ktorých je poplatok pri registrácií nižší o polovicu.

„V Royal Canin je filozofia poznania zvierat a ich blahobyt na prvom mieste. Kvalitná zdravá výživa je zásadná pre obdobie rastu šteňaťa a jeho ďalší rozvoj a preto sme sa rozhodli podporiť tento pilotný projekt. Veríme, že tento štartovací balíček bude motiváciou pre mnohých Staromešťanov, aby svoje šteniatka zodpovedne zaregistrovali a prispeli tak k rozvoju svojej mestskej časti,“ povedala Tereza Valentová, marketingová manažérka Royal Canin pre Českú a Slovenskú

Staré Mesto dlhodobo spolupracuje so spoločnosťou Royal Canin, a to konkrétne pri akcii Nájdite sa! so zvieratkom z útulku, v rámci ktorej si opustené psíky a mačky z útulkov z celého Slovenska už tretí rok hľadajú nových majiteľov. Projekt vznikol z iniciatívy starostky Starého Mesta Táne Rosovej. Spoluprácu rozšíri aj pripravovaným projektom prvého psieho parku v Starom Meste, kde bude umiestnených sedem agility prvkov. Psy sa budú môcť vyšantiť na hojdačke, pri slalome, či v tuneli. Zároveň sa tu budú konať aj pravidelné osvetové akcie pre psíčkarov. V Starom Meste tak vznikne jedinečný priestor s agility prvkami, ktorý zároveň prispeje k výchove nielen psíkov, ale aj k vzdelávaniu majiteľov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Čaká nás dobrý ročník? Samsung predstavil nové modely FE. Zákazníkov potešia špičkové parametre za dostupnú cenu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.