Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

SPP už po necelých 2 hodinách opravila plynovod v Bratislave

BRATISLAVA 18. októbra – Dnes v skorých ranných hodinách následkom požiaru na Obchodnej ulici v Bratislave došlo k roztaveniu strednotlakovej plynovej prípojky (STL prípojka), ktorá začala horieť. Plynová prípojka patrí prevádzkovateľovi distribučnej plynárenskej siete, spoločnosti SPP — distribúcia, a.s. Podľa aktuálnych, nám dostupných informácií požiar STL prípojky vznikol až ako následok požiaru odpadkového koša.

Pracovníci Pohotovostnej služby spoločnosti SPP — distribúcia, a.s., okamžite prišli na miesto, odstavili uzávery na STL plynovode a izolovali miesto udalosti, čím došlo k prerušeniu distribúcie plynu pre 302 odberateľov kategórie domácnosť, 186 odberateľov kategórie maloodber a 2 odberateľov z kategórie stredný odber.

Práce na odstraňovaní havárie začali okamžite.

Už necelé 2 hodiny, teda o 8.20 hodine sa podarilo pracovníkom SPP – distribúcia, a.s., opraviť poškodené miesto po požiari, opätovne natlakovať plynovod a od 8.21 hodine sa uvádzajú do prevádzky jednotlivé odberné miesta.

Škody zatiaľ vyčíslené neboli. K zraneniam, našťastie, nedošlo. Príčiny požiaru vyšetruje polícia.

V prípade ďalších informácií a nových skutočností budeme správu aktualizovať.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru V Medzinárodnej súťaži krátkych filmov MFF Art Film uvedie 36 titulov z rôznych kútov sveta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.