Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

SPP ukončil rokovania so spoločnosťou Gazprom Export

BRATISLAVA 28. marca – Dňa 28. 3. 2014 sa spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) a Gazprom Export LLC dohodli na úprave nákupnej ceny a zmluvných podmienok dlhodobého kontraktu o dodávke zemného plynu tak, aby do väčšej miery reflektoval aktuálny vývoj trhových cien plynu.

Upravené zmluvné podmienky odrážajú dlhodobé partnerstvo a sú zároveň potvrdením záväzku oboch partnerov z pohľadu bezpečnosti a stability dodávok plynu pre všetkých zákazníkov SPP. Táto dohoda preto predstavuje krok smerom k zvýšeniu konkurencieschopnosti SPP s pozitívnym vplyvom na jeho finančnú výkonnosť.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

Stroden Management Limited: Zmenky voči SPP nikdy nespochybnil súd, ani SPP Zmenky Stroden Management Limited voči SPP sú a vždy boli platné a legálne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies