Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

SPP ponúka novú službu – preventívnu prehliadku plynového spotrebiča

BRATISLAVA 11. apríla – SPP prichádza s novou službou, zákazníci si môžu priamo v SPP objednať a zakúpiť preventívnu prehliadku plynových kotlov či ohrievačov vody pre svoju domácnosť alebo firmu. Vďaka preventívnej prehliadke bude spotrebič pracovať úspornejšie aj ekologickejšie.

Nová služba od SPP sa týka preventívnych prehliadok plynových spotrebičov (kondenzačného kotla, nekondenzačného kotla, plynového ohrievača vody) s výkonom do 50 kW značiek Buderus, Protherm a Viessmann.

Zákazníci si môžu preventívnu prehliadku spotrebiča vo svojej domácnosti objednať veľmi jednoducho: priamo na webovej stránke http://www.PrehliadkaKotla.sk, osobne na Zákazníckych centrách SPP na celom Slovensku alebo prostredníctvom Zákazníckej linky SPP 0850 111 363, prípadne e-mailom na zakaznickalinka@spp.sk a pre firmy je k dispozícii Biznis linka 0850 111 565. Platbu za prehliadku odporúčame zákazníkom zrealizovať hneď po objednaní, pričom SPP zákazníkom následne garantuje dohodnutie termínu prehliadky do 10 dní od uhradenia platby.

SPP garantuje:
– služby profesionálnej a spoľahlivej servisnej spoločnosti
– vykonanie prehliadky v súlade so zákonnými požiadavkami
– veľmi výhodnú konečnú cenu preventívnej prehliadky (bez dopravných a servisných nákladov)
– rýchle dohodnutie termínu prehliadky do 10 dní od uhradenia platby

Kontrolu plynových spotrebičov, najmä kotlov, je vhodné vykonať raz ročne ideálne po skončení vykurovacej sezóny. Práve teraz je na ňu ideálny čas, keďže kontrola spotrebiča neobmedzí tepelnú pohodu v domácnostiach, a v tomto období nie je spotrebič maximálne vyťažený. Pre právnické osoby je revízia plynových spotrebičov podľa zákona raz ročne dokonca povinná.

Každý plynový spotrebič má byť prevádzkovaný a udržiavaný v súlade s návodom výrobcu a používaný len na požadovaný účel, preto sú preventívne kontroly nevyhnutné. Prehliadky sú určené pre všetky typy plynových spotrebičov v domácnostiach, ktorým už skončila záručná lehota stanovená zákonom alebo výrobcom. Takéto kontroly môžu vykonať len odborne spôsobilé firmy. Počas prehliadky technik skontroluje bezpečnosť prevádzky kotla, plynového ohrievača vody a zároveň spotrebič optimálne nastaví na čo najúspornejší režim odberu zemného plynu, čím zníži náklady na energie. Technik môže odporučiť aj výmenu starého kotla za moderný kondenzačný kotol, ktorý môže výrazne prispieť k zníženiu nákladov na vykurovanie a ohrev vody.

Naši zákazníci sa môžu s dôverou obrátiť na vybraných Aliančných partnerov SPP, ktorí ponúkajú v mesiacoch apríl, máj a jún exkluzívne len pre zákazníkov SPP, mimoriadne zľavy na tieto kotly.

Takmer dvetisíc zákazníkov SPP má šancu získať EkoVýhru od EkoFondu. Zákazníci SPP, ktorí si nový kotol kúpili po 1. septembri 2011, nainštalujú ho a prihlásia sa do súťaže o EkoVýhru kedykoľvek do 30. septembra 2012, môžu vyhrať navyše až 300 EUR. Viac informácií o súťaži nájdete na http://www.ekofond.sk a http://www.spp.sk.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) (www.spp.sk) je nadnárodná energetická spoločnosť a spoľahlivý dodávateľ energií a služieb. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Víziou spoločnosti je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe so silnou dôverou zákazníkov a obchodných partnerov. SPP poskytuje spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Spoločnosť ponúka riešenia pri úspore energií a podporuje iniciatívy zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku SR (51 %) a spoločnosť Slovak Gas Holding B.V. (49 %), konzorcium spoločností E.ON Ruhrgas AG a GDF SUEZ.

Neinvestičný fond EkoFond (www.ekofond.sk) zriadil SPP v roku 2007 za účelom napĺňania politiky Európskej únie v oblasti energetickej efektívnosti. Podpora fondu je určená pre všetky nepodnikateľské subjekty, pričom primárnou cieľovou skupinou sú najmä subjekty financované z verejných zdrojov a subjekty zaoberajúce sa verejnoprospešnými aktivitami, ako školy, nemocnice, sociálne a humanitárne organizácie či občianske združenia. EkoFond je zameraný na grantovú podporu projektov zameraných na zlepšenie parametrov energetickej efektívnosti a životného prostredia. Ďalšou oblasťou činnosti je spolupráca na partnerských projektoch, ktoré sú v súlade s účelom EkoFondu, a realizácia vlastných projektov fondu, ktoré sú zamerané na podporu vzdelávacieho procesu najmä na základných a stredných školách, formou súťaže pre základné školy, multimediálnej platformy o energii 3. tisícročia, web hry, iniciovania vzniku a etablovania nového študijného odboru Technik energetických zariadení budov a pod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru V Medzinárodnej súťaži krátkych filmov MFF Art Film uvedie 36 titulov z rôznych kútov sveta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.