Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

SPP odmeňuje verných zákazníkov až 20 % zľavou na elektrinu

BRATISLAVA 23. apríla – Najväčší multikomoditný dodávateľ energií, Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) prichádza po minuloročnom úspešnom vstupe na trh s elektrinou s atraktívnou duálnou ponukou energií. Zákazníci zo segmentu Domácnosti, ktorí odoberajú alebo si objednajú od SPP plyn aj elektrinu, môžu s produktom Dve Energie získať medziročne až 20% zľavu na elektrinu oproti cenníkom tradičných dodávateľov elektriny.

Po úspešnom vstupe na trh s elektrinou v roku 2012 sa SPP rozhodol odmeniť svojich zákazníkov za ich dôveru pri dodávke plynu a zároveň rozšíriť svoju obchodnú ponuku pre domácnosti o nový produkt – Dve Energie. Ten umožňuje zákazníkom v segmente Domácnosti, ktorí si od SPP objednajú zemný plyn aj elektrinu na 24 mesiacov, získať elektrinu až o 20 % výhodnejšie ako vlani, pričom túto zvýhodnenú cenu SPP garantuje až do konca roku 2014. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre zmluvnú viazanosť iba v elektrine, poskytne SPP medziročnú zľavu na elektrine vo výške 14%.

SPP svoju novú ponuku pre domácnosti postavil na reálnej úspore a dlhodobej garancii výhodnej ceny pre tých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú odoberať od SPP plyn aj elektrinu. Zľava na elektrinu sa uplatňuje pri všetkých tarifách v segmente Domácnosti v porovnaní s cenníkom tradičných dodávateľov na rok 2012.

„Produkt Dve Energie od SPP je prvý na trhu, ktorý okrem pohodlnej komunikácie s jedným dodávateľom ponúka zákazníkom reálnu finančnú výhodu z toho, že majú obe energie pod jednou strechou. Zvolili sme tento jednoduchý spôsob vyčísľovania úspory, aby si zákazník svoju reálnu úsporu mohol porovnať na základe vyúčtovacích faktúr, ktoré sa spravidla vystavujú raz ročne. Ak si teda zákazník porovná vyúčtovaciu faktúru za rok 2012 s vyúčtovacou faktúrou za elektrinu od SPP za rok 2013, garantujeme, že ušetrí až 20 % ceny energie. Túto zvýhodnenú cenu mu garantujeme do konca roku 2014 a aj po tom období dostane od nás vždy nižšiu cenu ako od tradičných dodávateľov elektriny,“ vysvetľuje Jiřina Repaská, riaditeľka sekcie marketingu a retailu, SPP.

SPP úspešne vstúpil na trh s elektrickou energiou v druhej polovici minulého roka a doteraz sa mu podarilo získať na dodávku elektriny takmer 20 000 zmlúv. V plyne alebo elektrine má tak v segmente Domácnosti dnes zazmluvnených spolu takmer 1,3 milióna odberných miest. Pri predaji elektriny SPP efektívne využíva dlhoročné skúsenosti získané v obchode s plynom a v oblasti zákazníckej starostlivosti, čo SPP umožňuje optimalizovať náklady, a prináša zákazníkom atraktívnu cenovú ponuku.

Výhody elektriny od SPP pre domácnosti:

Garancia dlhodobej výhodnej ceny – s produktom Dve Energie až 20% medziročná úspora ceny elektrickej energie na roky 2013 a 2014v porovnaní s cenníkom tradičného dodávateľa platného na rok 2012; SPP navyše garantuje vždy výhodnejšiu cenu oproti tradičným dodávateľom elektriny

Férovosť ponuky – žiadne skryté poplatky a podmienky

Spoľahlivosť a stabilita – tradícia značky preverená doterajšími skúsenosťami z pôsobenia na trhu s plynom, v segmente Domácnosti nám verí 1,3 milióna zákazníkov, ktorým dodávame plyn alebo elektrinu

Celoslovenská pôsobnosť – najväčšia sieť Zákazníckych centier na Slovensku (19),
pre domácnosti je určená Zákaznícka linka SPP a pre podnikateľov špeciálna Biznis linka

Komfort – zmenu dodávateľa elektriny zabezpečí za zákazníka SPP

Príklady úspor na elektrine s produktom Dve Energie od SPP pre domácnosti:

Bližšie informácie a kalkulačka na orientačný výpočet úspor sú k dispozícii na www.spp.sk

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) (www.spp.sk) je energetická spoločnosť a spoľahlivý dodávateľ energií a služieb. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Víziou spoločnosti je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe so silnou dôverou zákazníkov a obchodných partnerov. SPP poskytuje spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Spoločnosť ponúka riešenia pri úspore energií a podporuje iniciatívy zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku Slovenskej republiky (51 %) a Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH 49 %).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Nadácia SPP zverejnila výsledky programu Športuj aj ty! Cenu Dionýza Ilkoviča pre najlepších učiteľov prírodných vied udelili už siedmykrát

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.