Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

SPP – distribúcia kontroluje plynovody pri Komárne

BRATISLAVA 7. júna – Pracovníci SPP – distribúcia, a .s., dnes od skorého rána vo zvýšenej frekvencii monitorujú plynárenské zariadenia v oblasti Komárna, kde fyzicky kontrolujú regulačné stanice v jedno až dvojhodinových intervaloch. Prevádzkovateľ distribučnej plynárenskej siete SPP – distribúcia zabezpečuje distribúciu plynu aj napriek zaplaveným plynárenským zariadeniam na celom Slovensku bez obmedzení.

Spoločnosť kvôli zaisteniu bezpečnosti svojej siete vo zvýšenej miere kontroluje plynovody a plynárenské zariadenia, ktoré sa nachádzajú najmä v blízkosti rozvodnených riek. Kvôli podmytej ceste v Komárne (Platanova alej na Ažbetinom Ostrove) SPP – distribúcia uskutočnila mimoriadny výjazd na miesto a skontrolovala, či nedošlo k poškodeniu miestnej plynárenskej siete. Miestne plynovody sú bez poškodenia, distribúcia plynu pokračuje bez obmedzení.

Naďalej sú intenzívne kontrolované aj ďalšie regulačné stanice v Bratislave a okolí, ktoré boli zatopené, alebo ohrozené spodnými vodami. Vďaka opatreniam, ktoré spoločnosť urobila na svojich regulačných zariadeniach, voda nemala vplyv na distribúciu zemného plynu pre odberateľov.

SPP – distribúcia žiada verejnosť, aby o prípadných poškodeniach plynovodov, prerušeniach distribúcie zemného plynu, alebo ak je niekde cítiť unikajúci plyn, tieto skutočnosti nahlásili na Poruchovú linku – plyn 0850 111 727, ktorá funguje v nepretržitej prevádzke 24-hodín denne vrátane víkendov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Modrého anjela za najlepší hraný film 30. ročníka MFF Art Film získala emotívna sudánska dráma Zbohom, Júlia MFF Art Film bude aj ďalších 10 rokov v Košiciach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.