Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. decembra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spolu robíme zo sveta lepšie miesto

BRATISLAVA 23. decembra 2016 – V roku 2016 sme podporili zodpovedné projekty v hodnote viac ako 2 000 000 . Ďakujeme, že podporujete naše aktivity.

Chceli sme aby sa deti mali kde hrať, preto sme postavili detské ihriská. Desať ihrísk Žihadielok v mestách, ktoré ste vybrali Vy.

Mysleli sme na budúcnosť a rozhodli sme sa obnoviť slovenské lesy. V roku 2016 sme vďaka Vám v Lidl lese vysadili stromček s poradovým číslom 500 000.

Chceli sme robiť veľké veci, preto sme kúpili prístroje na záchranu predčasne narodených detí. S Vašou pomocou sme obdarovali všetkých 52 slovenských pôrodníc, ktoré umožňujú bezplatný pôrod.

Vysnívali sme si bezpečnejší svet pre naše deti a rozhodli sme sa venovať im knižky o dopravnej výchove. Stopätnásťtisíc knižiek pre všetkých druhákov a tretiakov na základných školách.

Chceli sme, aby si deti mohli vyskúšať dopravné situácie, preto sme Slovenskému Červenému krížu darovali mobilné ihriská.

Uvedomili sme si, že žiaci potrebujú špičkové športové a vzdelávacie pomôcky. Vďaka Vašim nákupom sme podporili desiatky základných škôl v mestách kde pôsobíme.

Lidl V roku 2016 sme podporili zodpovedné projekty v hodnote viac ako 2 000 000 . Spolu robíme zo sveta lepšie miesto.
Ďakujeme za Vašu priazeň, v prieskume verejnej mienky ste nás označili za Najdôveryhodnejšiu značku v kategórií predajca potravín.

https://www.youtube.com/watch?v=kTYusSnlPZw

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na sociálnych sieťach.

Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko
Instagram: https://instagram.com/lidlsk/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

SkyToll úspešne otestoval satelitné mýto v Indii Slovenskí výrobcovia modernizujú a idú s dobou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.