Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť DELTA myslí na svojich zamestnancov a ich rodiny

BRATISLAVA 31. januára – Spoločnosť DELTA so svojimi štyrmi pobočkami v Rakúsku, Čechách, na Slovensku a Ukrajine je nielen inovatívna v technológiách a spôsoboch výstavby, ale aj v prístupe k svojim zamestnancom .

Materská spoločnosť skupiny DELTA sídliaca v rakúskom Welse získala pred Vianocami prestížne ocenenie za tzv. „familienfreundlich“ podnikanie.

Erik Štefanovič, konateľ bratislavskej pobočky skupiny DELTA potvrdzuje, že aj slovenská pobočka uplatňuje v rámci českej pobočky tieto inovatívne postupy, ktoré podporujú vytváranie rozumnej rovnováhy medzi pracovným a osobným životom svojich zamestnancov. Čo je vzhľadom k vysokej nezamestnanosti veľmi pozitívny príklad pre ostatné firmy, ako v tejto neľahkej dobe budovať kvalitné vzťahy so svojimi zamestnancami.

V súčasnej dobe sa mnohé spoločnosti a korporácie sústreďuje predovšetkým na biznis a medziľudské vzťahy so svojimi zamestnancami presúvajú na druhú koľaj. Táto situácia vytvára vo firmách napäté vzťahy a manažment si často neuvedomuje, že dochádza k výraznému oslabeniu firmy. Skupina DELTA si dobre uvedomuje, že práve vlastní zamestnanci sú neoddeliteľnou súčasťou firemnej kultúry a vytvára istú vizitku pri styku s okolitým svetom.

Viem, že podporujete trvalo udržateľný spôsob výstavby budov. Akým spôsobom usilujete o trvalo udržateľný rozvoj a vzťah so svojimi vlastnými zamestnancami?

„Zameriavame sa na benefity, ktoré podporujú rozumný balans psychickej i fyzickej pohody a zdravia ľudí. Základom je orientácia na vysokú kultúru vedúcich pracovníkov, ktorá podporuje otvorený dialóg a ďalší profesijný rozvoj zamestnancov. Pravidelne prebiehajú osobné rozhovory so zamestnancami, aby boli vytvárané konkrétne kroky, ktoré podporia jeho motiváciu, zefektívni jeho pracovné postupy, zaistí jeho ďalšie vzdelávanie a rozvoj,“ uviedol Erik Štefanovič.

„Pravidelne prebieha anketa spokojnosti zamestnancov. Ďalej môžeme uviesť napríklad projekt zlepšovacích návrhov či projekt vlastnej akvizičnej aktivity, za ktorý zamestnanci dostávajú špeciálne osobné odmeny. Medzi ďalšie dôležité benefity by som zaradil napríklad skrátené úväzky pre ženy na materskej dovolenke či pre ženy s malými deťmi. Rovnako pracujeme na zvýšení podpory zdravého stravovania“, uzavrel Štefanovič, konateľ skupiny DELTA, ktorá pôsobí v oblasti projekcie, architektúry a stavebného manažmentu v rámci Európy už 37 rokov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti Rozprávkové prázdniny klopú na dvere

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.