Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť DATALAN je najlepším IBM partnerom roka

BRATISLAVA 25. marca – Spoločnosť DATALAN opäť potvrdila, že odbornými kompetenciami a obchodnými výsledkami patrí na Slovensku medzi technologických lídrov. Po nedávnom ocenení The Best Partner Hewlett Packard získala ďalšie najvyššie ocenenie od spoločnosti IBM. DATALAN je najlepší IBM Obchodný Partner roka 2012 a okrem toho získal aj 3 ďalšie významné ocenenia za služby v oblasti serverov a úložísk.

Spoločnosť IBM udeľovala ocenenia 21. marca na výročnom podujatí pre biznis partnerov, ktoré sa konalo v Piešťanoch. Ocenenia získali najlepší partneri na základe obchodných výsledkov, odborných kompetencií a rozsahu poskytovaných IT služieb. DATALAN získal 1.miesto v kategóriách IBM System Power Partner roka a IBM System x Partner roka a tiež bronz v kategórii IBM System Storage Partner roka.

DATALAN patrí rozsahom odborných certifikácií, skúsenosťami a kvalitou k najvýznamnejším poskytovateľom IT služieb na Slovensku. Ocenenia prevzal člen predstavenstva spoločnosti Marek Paščák. „Teší nás, že kompetencie DATALANu každoročne potvrdzujú aj medzinárodní partneri, s ktorými ako jedni z mála prinášame svetové trendy na Slovensko,“ uviedol Marek Paščák. „Výsledkom spolupráce sú inovačné projekty ako napríklad prvý slovenský superpočítač, ktorý sa svojím výkonom radí medzi TOP 500 zariadení svojho druhu na svete.“

DATALAN patrí k najvýznamnejším partnerom medzinárodnej značky. „Dlhoročné vzťahy s DATALANom sú založené na korektnej spolupráci a spoločných víziách,“ uviedol Branislav Šebo, generálny riaditeľ IBM. „Sme radi, že nás s DATALANom spája ambícia prinášať na Slovensko špičkové inovácie, ktoré posúvajú klientov vpred.“

Partnerské ocenenia IBM za vynikajúce obchodné výsledky získava DATALAN pravidelne od roku 2004. K tým posledným patrí:

1. miesto v kategórii Software partner roka 2011
3. miesto STG Partner v kategórii Systems x Servers roka 2010
3. miesto STG Partner v kategórii Storagesystems roka 2010
2. miesto v kategórii Software partner roka 2009

DATALAN na základe svojich kompetencií disponuje aj prestížnym štatútom Premier Partner – oblasti Power Systems, zálohovanie, software a autorizovaný servis. „Už viac ako 20 rokov sme spoľahlivým partnerom, ktorý dokonale pozná informačné technológie a dokáže prepojiť potreby klienta s možnosťami najnovších technológií. A to prináša všetkým našim zákazníkom jednoznačnú konkurenčnú výhodu,“ dodal Marek Paščák.

O spoločnosti DATALAN, a.s.
Spoločnosť DATALAN pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990 a v súčasnosti je popredným poskytovateľom informačných technológií na Slovensku a v okolitých krajinách. Dôkazom toho je ocenenie IT firma roka, 3. miesto v kategórii Firma roka TREND TOP 2010 a najvýznamnejšie partnerské ocenenia medzinárodných IT spoločností. Hlavnými oblasťami pôsobenia spoločnosti DATALAN sú infokomunikácie, softvér, outsourcing a cloud. Vďaka skúsenému tímu odborníkov, ktorí sú držiteľmi viac než 600 platných odborných certifikátov, spoločnosť úspešne zrealizovala mnohé rozsiahle projekty v oblasti správy dokumentov a informácií, riadenia procesov a spolupráce, optimalizácie IT infraštruktúry, outsourcingu IT a dodávok hardvéru. Prioritou spoločnosti DATALAN je zodpovedné podnikanie a kvalita poskytovaných riešení a služieb, čo potvrdzujú aj európske certifikáty manažérstva kvality ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 a ISO/IEC 27001:2005.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Spoločnosť Siemens Healthineers Slovensko získala certifikát Great Place To Work Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.