Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť Bank Pro Soft je pripravená k spolupráci

BRATISLAVA 5. apríla – Dohoda, ktorá vyplynula zo stretnutia, má viesť k riešeniu bezproblémového fungovania daňovej správy. Programom stredajšieho stretnutia v Bratislave, ktorého sa zúčastnili zástupcovia Finančnej správy Slovenskej republiky (FS SR) a dodávatelia, bolo dohodnúť sa na ďalšom postupe pri integrácii Informačných systémov Finančnej správy a ich častí.

V produkčnom prostredí Informačných systémov Finančnej správy sú v súčasnosti nasadené a overené moderné moduly vytvorené v rámci IS KONS, ktoré je potrebné a je aj vôla ich stabilizovať a zefektívniť.

„Sme pripravení k pokračujúcej aj ďalšej spolupráci s Finančnou správou.“, povedal po stretnutí Ing. Pavol Seres, generálny riaditeľ spoločnosti Bank Pro Soft, ktorá je jedným z hlavných subdodávateľov technickej asistencie KONS budovaného Finančnou správou. P. Seres zástupcov Finančnej správy Slovenskej republiky uistil, že spoločnosť Bank Pro Soft garantuje svoju ústretovosť, podporu a súčinnosť pri integrácii Informačných systémov Finančnej správy a ich časti podľa požiadaviek Finančnej správy Slovenskej republiky, v rámci vytvorených podmienok a za účelom maximálnej efektivnosti a účelnosti vynaložených prostriedkov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Faster Than a Train: Byť rýchlejší ako vlak a správať sa ekologicky Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.