Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Sony HX955 – televízor, ktorý oživí obraz

BRATISLAVA 29. novembra – Nový televízor Sony HX955 prináša technológiu Full LED, vďaka ktorej je obraz živší ako kedykoľvek pred tým. Táto technológia prispôsobuje podsvietenie obrazovky sledovanému obrazu, vďaka čomu bude čierna farba skutočne tmavá a biela naozaj jasná. Obrazový procesor X-Reality Pro sa zase stará o ostrosť a hĺbku obrazu, takže vám neunikne ani jediný detail. Klasický 2D, ale aj 3D obraz tak doslova ožije pred vašimi očami. To všetko v nádhernom minimalistickom dizajne so štýlovým podstavcom.

Obrazová kvalita, ktorá vyráža dych
Hlavnou prednosťou televízora Sony BRAVIA HX950 je jednoznačne kvalitný obraz. Diódy LED obrazovky Full LED sú umiestnené v presných zónach za obrazom tak, aby mohol byť jas zvyšovaný a znižovaný podľa potreby. Vďaka tejto technológií je kontrast televízora vyšší ako pri bežných LED televízoroch. Navyše je podanie farieb, obzvlášť čiernej a bielej, oveľa realistickejšie. Obrazovke sekunduje prepracovaný obrazový procesor X-Reality Pro, ktorý zvýrazní aj najmenšie detaily. S jeho pomocou dokáže HX950 vylepšovať obraz a tak aj videá v nižšej kvalite vyzerajú lepšie. Technológia Motionflow XR 800 zabezpečuje plynulý obraz aj pri rýchlych scénach. Ani tie najakčnejšie scénky z filmov už nebudú rozmazané. Televízor v rozlíšení Full HD podporuje 2D aj 3D prehrávanie, takže sa vám možno už nebude chcieť chodiť do kina.

Skutočne hravá televízia
Sony BRAVIA HX955 je skutočne televízor plný zábavy. Vďačí za to najmä zabudovanému Wi-Fi rozhraniu, ktoré umožňuje niekoľko zaujímavých funkcií. K najzaujímavejším patrí určite prehliadanie webu a implementovanie sociálnych sietí ako Facebook, Twitter, alebo YouTube. Úplne nový zážitok získate aj pri používaní aplikácie Skype cez televízor, vďaka veľkej obrazovke budú vaši blízky takmer v životnej veľkosti. Televízor sa dokáže napojiť aj na domácu sieť a zdieľať filmy a fotky bez akýchkoľvek káblov. Užitočná je možnosť vyhľadať si informácie o prehrávanom filme, alebo pesničke na internete. Ak sa vám páči pesnička, ktorá práve hrá, stačí stlačiť tlačidlo Track ID a televízor nájde bližšie informácie o interpretovi. Neviete nájsť ovládač? Nevadí, televízor viete ovládať aj prostredníctvom tabletu, alebo smartfónu. Navyše, ak si prezeráte web napríklad na tablete, môžete ho jednoducho presunúť na obrazovku televízora. Stačí len chytiť a pustiť. Obsah z tabletu sa pr
esunie na televízor.

Televízor Sony BRAVIA HX955 sa bude na Slovensku predávať v dvoch verziách s 55 palcovou obrazovkou za 2 999 EUR a s 65 palcovou obrazovkou za 4 999 EUR.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

vivo v Číne rozširuje ponuku skladacích top modelov o novinky X Fold2 a X Flip Zachyťte jedinečné momenty spojené s jedlom a zapojte sa do medzinárodnej súťaže Art Food Inspirations s módnym e-shopom Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.