Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Sony BRAVIA X9 prináša 4-násobne lepší obraz

BRATISLAVA 18. júla – Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ! Tak ako sme boli pred niekoľkými rokmi svedkami nástupu Full HD rozlíšenia, dnes nastáva doba 4K obrazu. Nový Ultra HD televízor Sony BRAVIA X9 v sebe spája unikátny dizajn s revolučnými obrazovými a zvukovými technológiami. Predovšetkým však prináša neuveriteľne jemný obraz zložený z 8 miliónov pixlov, čo predstavuje štvornásobok štandardu Full HD. Nechýba ani WiFi rozhranie, NFC, či ďalšie pokročilé technológie.

Obraz, ktorý si zamilujete
S novým televízorom Sony BRAVIA X9 s rozlíšením 4K si vychutnáte úchvatný obraz z pohodlia domova. S týmto televízorom máte totiž k dispozícii rozlíšenie až 8 miliónov pixlov, čo je zárukou toho najjemnejšieho podania obrazu. Rozlíšenie je také jemné, že pixle na obrazovke televízora vidíte len z minimálnej vzdialenosti. Obraz je tak neuveriteľne realistický a živý. Technológia 4K X-Reality PRO zabezpečuje doposiaľ najvyššiu obrazovú kvalitu a stará sa o to, aby aj videá vo Full HD či iných rozlíšeniach vyzerali lepšie a čistejšie. Akýkoľvek audiovizuálny obsah dokáže skonvertovať do vyššieho rozlíšenia. Unikátna technológia Sony TRILUMINOS Display zase rozširuje paletu farieb, vďaka čomu je obraz bohatý na široké spektrum realistických farieb. Od trblietavej morskej hladiny, až po rozkvitnuté lúky či prirodzenú farbu ľudskej pokožky.

Perfektný obraz dopĺňa rovnako kvalitný zvuk. Štíhle vstavané reproduktory Magnetic Fluid Speaker disponujú technológiou vyvinutou v rámci vesmírneho programu NASA. Využíva vlastnosti špeciálnej tekutiny s magnetickými nanočasticami vo vnútri reproduktorov, ktorá umožňuje lepší pohyb membrány reproduktora. Vďaka tejto technológii a dizajnu vstavaných reproduktorov zabezpečuje BRAVIA X9 minimálne skreslenie pri hlasnom aj tichom zvuku. Rozlúčte sa s nežiaducim šumom a vychutnajte si tiché dialógy i hlasné explózie. Obklopí vás len sila čistého zvuku, ktorý si vás vtiahne do deja každej scény. Navyše, dizajn televízora s názvom Sense of Quartz sa vyznačuje neprehliadnuteľnými krivkami, ktoré dodajú šmrnc a punc luxusu každej obývačke.

Nechýbajú bezdrôtové technológie ani 4K obsah
Sony BRAVIA X9 sa môže pochváliť aj množstvom ďalších funkcií, ktoré rozširujú možnosti domácej zábavy. Pomocou NFC technológie spárujete televízor s ľubovoľným kompatibilným zariadením iba jediným dotykom a vďaka funkcii zrkadlenia obrazu „One-touch mirroring“ zobrazíte obsah z tabletu alebo smartfónu na obrazovke televízora. Fotky, videá, hudbu, hry, ale aj aplikácie zo smartfónu budete mať priamo na obrazovke s rozlíšením 4K a nemusíte zápasiť so žiadnym zložitým nastavením. Wi-Fi rozhranie zase uľahčuje zdieľania dát v rámci domácej siete. Používanie uľahčuje aj aplikácia TV SideView, podporujúca zariadenia s Androidom aj iOS. Tá umožňuje prehliadať TV program, nahrávať relácie či zistiť viac informácií o programe, ktorý práve sledujete.

Spoločnosť Sony stojí na čele rozvoja 4K technológie a zatiaľ ako jediná poskytuje komplexné riešenie v oblasti 4K rozlíšenia. Od tvorby obsahu, cez spracovanie až po sledovanie filmov. Vďaka profesionálnym kamerám Sony s rozlíšením 4K umožňuje produkciu a distribúciu filmov v tomto formáte. Okrem toho Sony podporilo inštaláciu digitálnych projektorov s rozlíšením 4K vo viac ako 12 500 kinosálach po celom svete, čo umožňuje divákom zažiť filmový zážitok v nevídanej kvalite. Vďaka novému televízoru BRAVIA X9 prináša zážitok z rozlíšenia 4K aj do pohodlia obývačky. Ďalej tiež rozširuje rad produktov pre domácu zábavu s rozlíšením 4K  od prijímačov až po systémy domáceho kina a prehrávače diskov Blu-ray Disc 4K.

Nový 4K Ultra HD LED televizor BRAVIA X9 je na slovenskom trhu dostupný od polovice júla, a to v dvoch rozmeroch obrazovky: 55” za 4 500 eur a 65” za 7 000 eur.

Viac informácií na www.sony.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

vivo v Číne rozširuje ponuku skladacích top modelov o novinky X Fold2 a X Flip Zachyťte jedinečné momenty spojené s jedlom a zapojte sa do medzinárodnej súťaže Art Food Inspirations s módnym e-shopom Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.