Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. apríla 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

So Samsung TV vám stačí len jediný diaľkový ovládač

Máte aj vy stôl v obývačke plný rôznych diaľkových ovládačov a vlastne ani dobre neviete, ktorý máte použiť na ktoré zariadenie? Tak tomu je teraz koniec vďaka univerzálnemu diaľkovému ovládaču.

Máte aj vy stôl v obývačke plný rôznych diaľkových ovládačov a vlastne ani dobre neviete, ktorým máte ovládať televízor, Blu-ray prehrávač či satelitný prijímač? Tomu môže byť koniec, ak si kúpite nový Samsung SUHD televízor, modelový rad 2016. Súčasťou týchto televízorov s vysokou kvalitou obrazu a výborným dizajnom je totižto aj inteligentný univerzálny diaľkový ovládač.

Hlavnou časťou ovládača je plocha s dotykovým ovládaním – tzv. TouchPad. Všetko ovládanie máte takpovediac pod palcom, čo je pohodlné. Avšak najdôležitejšie prvky na ovládanie hlasitosti a prepínanie kanálov majú stále svoje mechanické tlačidlá. Rovnako je tu aj tlačidlo na vyvolanie ponuky inteligentného televízora (SmartTV) a tlačidlo na návrat späť. samsung Súčasťou univerzálneho ovládača je aj možnosť ovládania televízora hlasovými povelmi cez zabudovaný mikrofón. S touto výbavou zvládnete ovládať televízor rýchlo a prehľadne. Navyše sa nový diaľkový ovládač pohodlne drží v ruke a dlho vydrží fungovať na batérie.

Na novom diaľkovom ovládači je podstatný aj fakt, že nový modelový rad Samsung SUHD televízorov rozpozná, aké zariadenie je k nemu pripojené. Vie, že je to napr. mobilný telefón, Blu-ray prehrávač, domáce kino alebo satelitný prijímač. Prepojovacím prvkom je systém SmartHub. Ten spája jednak viaceré zariadenia, ale aj viaceré zdroje obrazu a zvuku v televízore. Rovnako jednoducho ako medzi televíznymi kanálmi teraz budete prechádzať aj do aplikácie HBO GO, YouTube alebo Netflix. Všetky tieto zariadenia potom môžete ovládať rovnakým diaľkovým ovládačom, čo je návykové a veľmi príjemné.

samsung Stačí teda, aby ste mali nový televízor Samsung SUHD a užijete si nielen kvalitný obraz a zvuk, ale s inteligentným systémom SmartHub budete môcť ovládať všetky zariadenia v obývačke s jediným diaľkovým ovládačom.

www.samsung.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Emma Drobná vydala nový album a oslávila to darčekom Talent má každý človek, no často o ňom nevieme. Hovorí kariérny poradca

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.