Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SNS: Slovensko je životaschopné a bude, len ak ostane suverénne

BRATISLAVA 1. januára (SITA) – Slovenská republika sa nielen postavila na vlastné nohy, ale za dvadsať rokov samostatnosti urobila aj veľké kroky na poli kultúry, športu, diplomacie a rozvoja. Slovenská národná strana s hrdosťou a zadosťučinením konštatuje, že 20. výročie vzniku Slovenskej republiky potvrdilo životaschopnosť a správnosť cesty zvrchovanosti a samostatnosti Slovenska. Výhody existencie samostatného štátu sa však napriek tomu ani po 20 rokoch nepremietli do ekonomicko-sociálnych výhod a zaslúženej životnej úrovne pre väčšinu obyvateľov Slovenskej republiky. Slovenská národná strana preto očakáva, že reprezentácia Slovenska bude riadiť štát tak, aby jeho občania mali dôvod na radosť aj hrdosť na svoju vlasť, aby cítili, že štát im poskytuje ochranu, príležitosti a všeobecné, kultúrno-duchovné aj materiálne blaho. SNS upozorňuje, že zo slovenskej politiky sa vytráca to najpodstatnejšie – slúžiť národu a vlasti. Namiesto toho sa presadzujú Bruselom zhypnotizované figúrky novej internacionálnej mašinérie, škodiacej zvrchovanosti národných štátov aj samotnej Európe, postavenej na princípe rozmanitosti. Budúcnosť Slovenska je preto v sebavedomej pronárodnej politike, ktorá bude sedieť len na jednej – proslovenskej stoličke.

Rafael Rafaj, prvý podpredseda SNS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

gm

K téme

Slováci čoraz viac preferujú tipovanie volieb Národná koalícia predstavila kandidátku do eurovolieb. Predstavuje známych ľudí, ale aj nové tváre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.