Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SNS podporí v Nitrianskom kraji župana Milana Belicu

BRATISLAVA 18. septembra – Podporu tejto kandidatúre jednomyseľne schválila Krajská rada SNS v Nitre na čele s jej krajským predsedom Miloslavom Horkom 22. augusta 2013. Predsedníctvo SNS ju následne vzalo na vedomie.
18. septembra 2013 v sídle nitrianskeho župana odovzdali Milanovi Belicovi dekrét o podpore predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko a nitriansky krajský predseda Miloslav Horka.
SNS pozitívne hodnotí doterajšie aktivity Milana Belicu ako nitrianskeho župana. To, že sa zasadzuje o rozvoj Nitrianskeho samosprávneho kraja, dokazuje aj fakt, že má najlepšie finančné zdravie a najmenšiu zadlženosť zo všetkých samosprávnych krajov. To, že prácu Milana Belicu oceňujú aj občania, dokazuje už jeho 12-ročné pôsobenie vo funkcii predsedu samosprávneho kraja. ,,Sme radi, že môžeme podporiť túto osobnosť s vysokým morálnym kreditom bez škandálov,“ uviedol na margo podpory kandidatúry predseda SNS Andrej Danko.
Nestraník Milan Belica si váži podporu SNS, je presvedčený o potrebe národnej strany na našej politickej scéne. Je hrdý, že ho podporí strana, ktorá prešla v posledných mesiacoch mnohými pozitívnymi zmenami, obrodzuje sa, a práve to vytvára priestor na konštruktívnu a prospešnú spoluprácu.

Zuzana Kohútková
tlačová tajomníčka SNS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Slováci čoraz viac preferujú tipovanie volieb Národná koalícia predstavila kandidátku do eurovolieb. Predstavuje známych ľudí, ale aj nové tváre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.