Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. novembra 2014 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SNS: Ďalšie predvolebné divadielko Siete a Hrnčiara?

BRATISLAVA 10. novembra – Slovenská národná strana si s počudovaním kladie otázku, či niektoré poplašné správy o ohrození politických predstaviteľov a zároveň kandidátov nie sú len mediálnym divadielkom pre verejnosť. Či nejde len o predvolebnú kampaň? Je totiž na zamyslenie najnovšia informácia strany Sieť o tom, že jej bol doručený biely prášok v obálke, ktorý by mohol byť nebezpečný. Je totiž na zamyslenie, že výhražné listy, maily či doručené obálky s práškom dostáva len kandidát na primátora mesta Martin Andrej Hrnčiar. Je na zamyslenie, že obálku s bielym práškom dostal aj 9. januára 2013, rok predtým dostal obálku s ostrou nábojnicou a v roku 2010 výhražný e-mail, podľa ktorého, ak sa nevzdá kandidatúry, skončí zle. Je na zamyslenie, že podobné zásielky prídu spravidla pred voľbami, tak ako teraz, keď obálka s bielym práškom s vyhrážkami predsedovi strany prišla do centrály Siete týždeň pred komunálnymi voľbami, v ktorých podpredseda strany kandiduje ako primátor veľkého mesta.
SNS si kladie otázku, či nejde viac o divadielko, mediálny cirkus a o šikovnú predvolebnú kampaň strany Sieť a Andreja Hrnčiara. Ak áno, podľa SNS sa voliči takouto komédiou nedajú oklamať, neskočia na ňu a pri voľbách si zachovajú zdravý úsudok.
Sám som na nedávnom stretnutí s kandidátom SNS na primátora mesta Martin Zdenkom Kozákom vyslovil nádej, že tento raz pred komunálnymi voľbami nedôjde k žiadnemu podobnému ,,incidentu“, ktorého obeťou by bol terajší podpredseda strany Sieť. Chcel by som tiež apelovať na voličov, aby sa rozhodli radšej pre takého kandidáta, ktorý nevytvorí mediálny šum vždy, ak sa naňho, obrazne povedané, niekto len zle pozrie. Verím, že voliči si vyberú kandidáta, podľa jeho programu a podľa priorít a hodnôt, ktoré presadzuje. SNS takého kandidáta má, a preto vyzýva občanov, aby volili za primátora Martina jej kandidáta Zdenka Kozáka.

Andrej Danko
predseda SNS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Slováci čoraz viac preferujú tipovanie volieb Národná koalícia predstavila kandidátku do eurovolieb. Predstavuje známych ľudí, ale aj nové tváre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.