Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SMER-SD: Vyhlásenie

BRATISLAVA 18. septembra – Poslanec NR SR za stranu SMER – sociálna demokracia Ivan Varga vzhľadom na nedôstojnosť priebehu včerajšej mimoriadnej schôdze NR SR zobral v pléne maketu predsedu vlády SR Roberta Fica a pokúsil sa ju vyniesť mimo rokovaciu sálu. Za dverami rokovacej sály ho dobehol poslanec NR SR za OĽaNO Jozef Viskupič, pričom následne medzi nimi došlo k výmene názorov, či takáto prezentácia v parlamente je alebo nie je dôstojná. Na to k poslancom pribehol „naštartovaný“ poslanec NR SR za OĽaNO Igor Matovič, ktorý fyzicky napadol Ivana Vargu. Z videozáznamu zverejneného v médiách je zrejmé, že poslanec za OĽaNO Igor Matovič stihol ešte predtým v pléne fyzicky napadnúť Jozefa Valockého. Nevylučujeme, že pri vzájomnej roztržke mohlo dôjsť z našej strany k fyzickému kontaktu, odmietame však, že by sme fyzicky napadli poslancov NR SR za OĽaNO Matoviča alebo Viskupiča, bola to iba reakcia na fyzické útoky poslancov NR SR za OĽaNO.

poslanci NR SR za stranu SMER – sociálna demokracia
Ivan Varga
Jozef Valocký

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Zamestnávatelia môžu opäť zabojovať o titul Zdravá firma roka. Union vytvára priestor aj na diskusie o duševnom zdraví žien na pracovisku Komisia bude čeliť európskemu súdu v súvislosti s prekročením tabakových zákonov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.