Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Smer pripravuje v Žilinskom kraji pred voľbami kšeft s lekárňami

BRATISLAVA 4. novembra – Župan Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Juraj Blanár sa opakovane a tesne pred voľbami snaží uzatvoriť dlhodobé komerčné zmluvy na prenájom lekární v poliklinikách ŽSK. „Je neštandardné, aby sa krátko pred voľbami robili takéto opatrenia. Vyvoláva to pochybnosti a je zarážajúce, že tento návrh poslanci odmietli ešte v septembri a opäť ho máme na stole, päť dní pred voľbami do VÚC,“ uviedol Imrich Žigo, poslanec ŽSK za SDKÚ-DS.
Prenájom sa týka lekární v Dolnom Kubíne a Liptovskom Hrádku. Pričom kontrakt na prenájom má platiť až od roku 2017 resp. od roku 2018. „Prečo sa župan Blanár ponáhľa s prenájmom už teraz?“ pýta sa poslanec Imrich Žigo. Podľa neho je tento prenájom problematický aj z hľadiska subjektov, s ktorými sa má nájom uzatvoriť.

Zastupiteľstvo ŽSK zasadá zajtra t.j. utorok 5.11.2013

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Saxo Bank opäť šokuje svojimi predpoveďami. Hovorí o konci cesty Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.