Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Slováci prišli na spôsob, ako ušetriť za telefonovanie

BRATISLAVA 12. októbra – Program WOW je jediný volací program na našom trhu, ktorý automaticky spätne prepočítava cenu za všetky prevolané minúty v mesiaci najvýhodnejšou tarifou, ktorá závisí len od toho, koľko voláte. Cena za minútu hovoru automaticky klesá od 13 na 5,5 centa podľa toho, koľko v mesiaci pretelefonujete. S programom WOW navyše nemusíte platiť ani mesačné poplatky. Ak nevoláte, vaša faktúra bude nulová. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú mať svoje mesačné výdavky pod kontrolou.

Prečo platiť za všetky minúty rovnako, ak môžete platiť menej?
Prečo by ste platili za všetky prevolané minúty rovnakú cenu, keď môžete platiť menej? Čaro programu WOW objavíte hneď, ako s ním začnete telefonovať. Cena za všetky prevolané minúty v mesiaci sa vám bude automaticky znižovať od 13 do neuveriteľných 5,5 centu za minútu – a to podľa toho, koľko minút spolu za mesiac prevoláte. Nemusíte pritom nič nastavovať, kontrolovať ani aktivovať. Najvýhodnejšou cenou sa prepočítavajú automaticky všetky prevolané minúty v mesiaci.

Ročne môžete ušetriť aj desiatky eur
Keď chcete ušetriť na telefonovaní, vôbec nemusíte meniť svoje návyky. Nemusíte telefonovať viac, aby ste volali výhodnejšie v rámci rôznych paušálov zadefinovaným počtom minút. Program WOW vám spoplatňuje hovory automaticky klesajúcou tarifou. Pripravili sme pre vás jednoduchý prepočet toho, koľko vďaka klesajúcej tarife ročne môžete ušetriť.

Prvý skutočne nekonečný paušál do všetkých sietí za dostupnú cenu
Okrem klesajúcej tarify priniesol program WOW aj neobmedzenú komunikáciu do všetkých sietí za dostupnú cenu.

V Orangei si môžete vybrať, či chcete nekonečné hovory, nekonečné správy alebo internet v mobile. Tieto nekonečné balíky si môžete vybrať samostatne alebo aj spolu v jednom balíku. Napríklad nekonečné volania, SMS a MMS správy do všetkých sietí na Slovensku ako aj internet v mobile ponúka Orange za 39,99 eur, čo je najlepšia cena na Slovensku.

Aké sú výhody programu WOW:

· Ide o nulový program, za ktorý neplatíte mesačný poplatok a platíte len za to, čo prevoláte. Cena za volania klesá automaticky od 13 do 5,5 centa podľa počtu prevolaných minút v mesiaci

· Ponúka vám možnosť aktivácie nekonečných balíkov volaní a správ do všetkých sietí na Slovensku alebo aj do zahraničia

· Sami si určujete výšku zľavy na dotovaný telefón. Každé jedno euro vášho mesačného poplatku totiž Orange zohľadní pri určovaní zľavy na telefón. Tá je vo výške 4- alebo 6-násobku mesačného paušálu, ktorý si zvolíte. Za výhodnú cenu tak môžete mať v Orangei už ktorýkoľvek telefón. Navyše, ak ste verným zákazníkom, jedine v Orangei môžete aj dotovanú cenu telefónu splácať v mesačných splátkach a bez navýšenia

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Slováci zarobili na real-estate takmer dvojnásobok. Cez crowdinvestičnú platformu spoluvlastnili komerčné nehnuteľnosti v Trnave a Nitre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.