Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. októbra 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Skupinové životné poistenie od Broker Consulting

BRATISLAVA 16. októbra – Finančná spoločnosť Broker Consulting, a.s. prichádza s predajom životného poistenia s názvom OK Double. Ide o skupinové životné pripoistenie, ktoré umožňuje klientom poistiť sa na riziká smrti, invalidity a smrti s klesajúcou poistnou sumou v štyroch rôznych kombináciách.

Unikátnosťou tohto produktu je bezkonkurenčne nízka cena. Napríklad 30 ročný muž získa poistenie pre prípad smrti s poistnou sumou 40 000 € len za 4,27 €/mesačne, zatiaľ čo v bežne dostupných produktoch by zaplatil viac ako 8 €.

Výška poistného závisí od veku klienta a mení sa v 5 ročnej perióde

Pozadie vzniku produktu s tak nízkou cenou vysvetľuje generálny riaditeľ Broker Consulting Július Rusňák: „Koncept tohto produktu vznikal na základe trojstranných jednaní s poisťovňou, zaisťovňou a Broker Consulting. Konkrétne išlo o nemeckú poisťovňu myLife a francúzsku zaisťovňu SCOR. Časť správy tohto produktu prevzala naša spoločnosť a vďaka tomu sme dosiahli tak nízku cenu,“ dodáva Július Rusňák. Model skupinového poistenia existuje napríklad vo flotilovom poistení áut. Spoločnosť Broker Consulting ako našla odvahu preniesť tento model do sveta životného poistenia.

Ľudia sa poisťujú na nižšie poistné sumy, ktoré v prípade poistných udalostí nepokryjú ich finančné straty. „Hľadali sme cesty, ako zabezpečiť klientom poistenie na primerané poistné sumy za rozumnú cenu. Ideálnu poistnú ochranu tých najzávažnejších rizík sme našli v produkte OK Double,“ hovorí Július Rusňák.

Produkt je možné kúpiť si k už existujúcim produktom životného poistenia sprostredkovaným spoločnosťou Broker Consulting a tým zdvojnásobiť poistné krytie. OK Double je k dispozícii len u sprostredkovateľov spoločnosti Broker Consulting. Podobný model na Slovensku neexistuje. Okrem cenovej dostupnosti, sa produkt vyznačuje jednoduchosťou a transparentnosťou.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tesco je špeciálnym partnerom Dňa narcisov, pomôže spolu s dodávateľmi i zákazníkmi Aj v dm rozkvitli žlté narcisy. Z dm putuje na podporu onkologických pacientov 42-tisíc eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.