Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. júla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Skupina Webnoviny.sk aj v júni prekročila 600-tisíc unikátov

BRATISLAVA 9. júla – Internetové stránky, združené pod hlavičkou portálu Webnoviny.sk, navštívilo v júni vyše 607-tisíc unikátnych návštevníkov.

To je druhý najlepší výsledok v histórii skupiny. Počet videní stránok prekročil osem miliónovú hranicu.

V rebríčku oficiálnych meraní AIM Monitoru tak Webnoviny.sk držia medzi médiami 16. miesto. Tlačová agentúra SITA, ktorá Webnoviny prevádzkuje, je medzi prevádzkovateľmi na 12. mieste.

„Najmä začlenenie portálu blickclick.com pod skupinu Webnoviny.sk nám v súčasnosti umožňuje poskytnúť zadávateľom oveľa vyšší počet návštevníkov a milióny videní. Výrazne nám tak pomáha naplniť potreby mediálnych agentúr aj individuálnych klientov,“ hovorí predseda predstavenstva agentúry SITA Ivan Sámel.

Návštevnosť spravodajskej časti portálu sa medziročne zvýšila takmer o štvrtinu nad hranicu 240-tisíc reálnych unikátov. Počet videní sa pritom za rovnaké obdobie zvýšil takmer 2,5-násobne nad 1,7-miliónovú hranicu.

Výrazný 26-percentný medziročný rast si aj napriek sezónnym výkyvom udržal špecializovaný portál Podnikam.sk, ktorý zaznamenal takmer 50-percentné zvýšenie počtu videní.

„Obsahové a najmä grafické zmeny portálu Podnikam.sk sa priaznivo prejavili nielen v raste návštevnosti, ale najmä v efektívnejšom navádzaní pohybu návštevníka po stránke,“ pochvaľuje si I. Sámel.

Do skupiny Webnoviny.sk patri okrem spravodajského portálu, sociálnej siete Blick Click aj špecializované portály Podnikam.sk, Damskajazda.sk, Byvaniejehra.sk a CestujSi.sk.

O SITA:
SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. vznikla v roku 1997, je najväčším súkromným poskytovateľom komplexných informačných služieb na Slovensku. SITA je známa ako kvalitný zdroj informácií, ale aj ako tvorca individuálnych informačných riešení, ktoré sú pilierom pre nastavovaní biznis stratégií.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

20 rokov AAA AUTO na slovenskom trhu: 300-tisíc predaných áut Eco-Investment dokončil investície v Slovinsku za viac ako 130 miliónov eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.