Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2015 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SKOK!: Opozícia sadla Ficovi na lep

BRATISLAVA 16. apríla – Slovenská občianska koalícia (SKOK!) s poľutovaním konštatuje, že opozičné strany naskočili na návnadu, ktorú im predhodil Robert Fico. Tou návnadou je boj o kreslo podpredsedu Národnej rady Slovenskej republiky Jána Figeľa. Z toho sa Robert Fico pokúsil urobiť obetného baránka za kauzu Váhostav.
Odpútal tým pozornosť od podstaty témy, ktorou je hľadanie riešenia pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov a ich rodiny. Vyzývame SMER-SD a ostatné opozičné strany, aby ukončili tento kabaret a vrátili sa k hľadaniu systémových riešení, ktoré povedú k tomu, aby sa kauza Váhostav už nikdy neopakovala.
Slovenská občianska koalícia (SKOK!) takéto návrhy pripravila, ale na stoličkovom kabarete, ktorý momentálne predvádza SMER-SD so zvyškom opozície, sa nebude zúčastňovať.

Stanovisko poskytli poslanci Slovenskej občianskej koalície (SKOK!),
Martin Chren, Jozef Kollár, Daniel Krajcer, Juraj Miškov.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Spoločnosti Samsung prospel globálny nedostatok čipov. Dnes však čelí poklesu dopytu Dúbravka chystá Retro deň

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.