Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júna 2016 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Oslava alebo protest?

BRATISLAVA 17. júna – KDH dlhodobo pri príležitosti nášho predsedníctva v Rade EÚ pripravovalo symbolickú akciu na Nám. SNP v Bratislave, priamo na deň 1. júla, keď sa staneme predsedajúcou krajinou. Akcia mala byť ladená v pozitívnom duchu ako symbolická oslava toho, čo sa podarilo malému národu v srdci Európy, ktorý pred niekoľkými rokmi málokto poznal a od 1.7. bude predsedať Rade Európskej únii.
Vzhľadom na aktuálne udalosti oznamujeme, že ak do 1.7. nebude R. Kaliňák odvolaný, resp. neodstúpi z funkcie ministra vnútra, tak 1.7. na Nám. SNP zorganizujeme protest na jeho odvolanie. Zároveň vyjadrujeme podporu zhromaždeniam a iným aktivitám, ktoré budú realizované v priebehu budúceho týždňa s rovnakým cieľom.

Stano Župa
Komunikačné oddelenie KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.