Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. novembra 2015 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

#SIEŤ: Európa má nielen právo, ale aj povinnosť brániť sa

BRATISLAVA 14. novembra – Európa má nielen právo, ale aj povinnosť brániť sa vo vojne, ktorú voči nej vedie džihádizmus. „Je to vojna, v ktorej sa prehráva len raz a navždy. Prehráme ju o to skôr, ak sa vzdáme vlastných hodnôt a v strachu a hrôze poprieme svoju podstatu. Ale nevyhráme ju, ak sa budeme tváriť, že všetko ide po starom a že máme ešte nejaké tretie líce, ktoré treba nastaviť. Nemáme, “ vyhlásil predseda #SIETE Radoslav Procházka po piatkových útokoch v Paríži.
#SIEŤ je presvedčená, že Slovensko i Európa potrebujú v tejto situácii predovšetkým jednotu. Pozostalým obetí i celému francúzskemu ľudu zároveň vyjadruje hlbokú a úprimnú sústrasť.
Predseda #SIETE Radoslav Procházka už kondoloval francúzskemu prezidentovi Francoisovi Hollandeovi.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou. Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2 Sodastream je opäť bližšie k zákazníkom. Kúpiť sa dá už aj v predajniach BILLA

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.