Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Shell otvoril novú čerpaciu stanicu v Nitre

BRATISLAVA 10. marca – Sieť čerpacích staníc Shell sa rozrástla o novú, v poradí 81. prevádzku. Nachádza sa v Nitre na Novozámockej ulici, na ceste z Nových Zámkov do centra mesta. V piatok 7. marca zažili obyvatelia Nitry slávnostné otvorenie, ktorého súčasťou bol program pre milovníkov áut. Niekoľko šťastlivcov dokonca zažilo jazdu na športovom Ferrari. Obyvatelia Nitry a okolia mali v piatok možnosť zažiť netradičný zákaznícky deň na novej čerpacej stanici Shell.

Počas celého dňa tankovali návštevníci palivá so zľavou. Okrem nej na nich čakalo množstvo darčekov, špeciálna starostlivosť o autá a, dokonca, športové auto Ferrari Modena F1. „Na našich čerpacích staniciach sa snažíme prinášať tie najlepšie služby – rovnako pre zákazníkov, ako aj pre ich autá. S touto myšlienkou sme pripravili otvorenie novej čerpacej stanice v Nitre. Zároveň sme chceli pripomenúť blížiaci sa začiatok novej sezóny formule 1, v ktorej budú štartovať monoposty Ferrari s inovatívnymi palivami Shell V- Power,“ vysvetľuje Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti Shell.

Čerpacia stanica v Nitre je vybavená 6 výdajnými stojanmi. V ponuke sú výkonné palivá Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing a Shell V-Power Nitro+ Diesel, rovnako ako úsporné palivá Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečuje rýchlovýdajný stojan s prietokom paliva až 130 litrov za minútu. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia sú všetky palivové nádrže dvojplášťové. Celková kapacita nádrží je 112 000 litrov.

Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby, ako kompresor pre hustenie pneumatík a vysávač. V predajni okrem bežného sortimentu možno kúpiť kávu a občerstvenie z radu deli2go. Na cestách sa tak môžu vodiči posilniť chutnými bagetami a sendvičmi. Na čerpacej stanici je taktiež zriadená WiFi zóna. Pre všetkých zákazníkov zdarma k dispozícii na 2 hodiny

Pri návšteve čerpacej stanice sa vodiči môžu zaregistrovať do vernostného programu Shell ClubSmart, ktorý má spomedzi programov čerpacích staníc na Slovensku najdlhšiu tradíciu. K dispozícií je aj atraktívny GoSmart magazín s informáciami o vernostnom programe, aktuálnou ponukou produktov a služieb Shell ClubSmart, zaujímavými článkami a rozhovormi.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

SPŠ Dopravná Trnava – príprava na profesionálne uplatnenie Firemná výzva za zlepšenie právneho postavenia LGBTI+ ľudí na Slovensku získala Cenu Inakosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.