Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. decembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Shell otvára novú čerpaciu stanicu v Ružomberku

BRATISLAVA 21. decembra – Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. oficiálne otvára svoju 74. čerpaciu stanicu na Slovensku a zároveň druhú v Ružomberku. Nachádza sa na Bystrickej ceste 55, dôležitom dopravnom koridore smerom na Donovaly. Pri tejto príležitosti ponúkne v piatok 21. decembra 2012 jedinečnú zľavu. Ak natankujete akékoľvek palivo značky Shell, ušetríte až 10 centov na liter paliva.

„Sme radi, že v Ružomberku otvárame už svoju druhú čerpaciu stanicu, ktorá sa nachádza na jednom z hlavných mestských ťahov. Verím, že obľubu si získa nie len u domácich, ale kvalitné palivá a služby prilákajú lyžiarov, turistov a obyvateľov širšieho regiónu,“ vraví Igor Janok, riaditeľ prevádzky čerpacích staníc Shell na Slovensku a Českej republike.

Nová ružomberská stanica bola otvorená v skúšobnej prevádzke od 1. novembra 2012. Stanica disponuje troma stojanmi s celým produktovým radom výkonných palív Shell V-Power Nitro+ a úspornými palivami Shell FuelSave. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečuje samostatný stojan s prietokovou rýchlosťou až 130 litrov za minútu.

Celková kapacita nádrží je vyše 100 000 litrov paliva. Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby, ako napríklad kompresor pre napúšťanie pneumatík či vysávač. V predajni okrem bežného sortimentu možno kúpiť kávu aj občerstvenie z radu deli2go.

Stanica v Ružomberku ponúkne v piatok 21. decembra 2012 výnimočnú akciu. Celý deň môžu motoristi tankovať všetky druhy paliva o 10 centov lacnejšie a hrať o atraktívne darčeky.

Shell Slovakia
Spoločnosť Shell Slovakia s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska, ponúka medzinárodné palivové karty euroShell a predáva motorové oleje a mazivá Shell. Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe zabezpečuje dodávky zemného plynu širokému spektru zákazníkov z oblasti priemyslu a služieb. Viac informácii ponúka www.shell.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

SPŠ Dopravná Trnava – príprava na profesionálne uplatnenie Firemná výzva za zlepšenie právneho postavenia LGBTI+ ľudí na Slovensku získala Cenu Inakosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.