Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. apríla 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Sexi a svieži Malinový sen

BRATISLAVA 30. apríla – Malinový sen je príbeh o tom, že skutočná láska môže existovať ešte aj v dnešnom svete. Ako hovorí jedna z hrdiniek, „chlap musí ženu nosiť na rukách, alebo sa tak pri ňom žena musí cítiť. To je láska.“ Už 20.kniha Jany Benkovej je opäť vynikajúcim čítaním, pri ktorom zrelaxujete a prídete na iné myšlienky.

Hlavná hrdinka Eliška privolí na stávku so svojím priateľom Borisom, s ktorým spoločne vlastní personálnu agentúru. Kto stávku vyhrá, bude agentúre šéfovať.

Zamestná sa teda ako asistentka vo firme Ovocný raj, kde dennodenne prežíva vtipné a priam až neuveriteľné situácie. Hoci sú jej skúsenosti z personálnej agentúry pestré, Ovocný raj je aj pre ňu príliš silnou kávou.
Vydrží to?
Podarí sa jej vyhrať veľkú hru s Borisom?
A pomôže kamarátke Eve dostať sa zo spleti jej ľúbostných vzťahov?

Malinový sen je ideálny ku kávičke alebo dobrému drinku. „Je to moja najveselšia kniha. Ľahká, príjemná,“ usmieva sa sympatická autorka. Chce nenápadne pripomenúť, že aj v tomto uponáhľanom čase, keď všetci žijeme pod obrovským tlakom, existujú aj krásne vzťahy plné lásky a ohňa.

Knihy Jany Benkovej sú ideálnym čítaním na prichádzajúce leto. Sú svieže, sexi, dynamické a hlavne pozitívne. Necháva sa inšpirovať reálnymi príbehmi, ale rozhodne neskĺzava do sladkých happyendov, nie sú pritiahnuté za vlasy a nepôsobia pateticky.
Jana Benková pozná mieru, vie skvele posúvať dej zaujímavými dialógmi a aj keď píše o vážnejších situáciách, ako je rozvod, ťažká choroba, problémy na pracovisku, či nevera, vždy sa snaží pridať aj možné východisko a riešenie podobnej situácie. Aby jej čitateľky nezostali bezradne čítať – „áno, presne takto sa cítim aj ja…ale čo mám s tým robiť?“
Benkovej príbehy predovšetkým zabávajú, odbúravajú stres, ale tiež povzbudia a dajú nádej. „Vždy som si želala, aby moje knihy boli pre ženu ako rozhovor s kamarátkou,“ vysvetľuje autorka. „Aby v ňom cítila to čaro nášho uzavretého ženského sveta.“

http://www.martinus.sk/?uItem=204611&z=F2YWP7&utm_source=z%3DF2YWP7&utm_medium=url&utm_campaign=partner

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Temný vojvoda. Vášnivý, romantický a dobrodružný Romantika, šteklivá erotika a historický príbeh. 5 knižných tipov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.