Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

ŠEVT prináša rýchle tlačivá pre bežný život firmy

BRATISLAVA 6. júna – Sto dní skúšobnej a bezplatnej prevádzky aplikácie eTlačivá od spoločnosti ŠEVT, a.s. sa úspešne končí. Tisícky užívateľov využilo výhodnú ponuku a denne používali viac ako 70 tlačív v bežnom živote svojej firmy. Išlo najmä o daňové tlačivá. Nielen kvôli termínu uvedenia aplikácie na trh – v období podávaní daňových priznaní, ale aj kvôli očakávaným problémom daňovej správy poskytnúť verejnosti elektronické služby. Záujemcovia tak ocenili rýchly prístup k tlačivám a ich bezproblémové vypĺňanie, ktoré im ŠEVT pomocou aplikácie eTlačivá ponúkol.

Prednosťou aplikácie je to, že poskytuje overené, aktualizované a interaktívne tlačivá, ktoré upozorňujú na chybné vyplnenie už pri ich spracovaní. Dôležitá je aj jej prepojenosť na právne predpisy, ktoré sa vzťahujú ku konkrétnym tlačivám. Umožňuje to rýchlu kontrolu správnosti postupu. Program takisto upozorní na chyby ešte pred tlačou a údaje v riadkoch spočíta sám. Ak si konkrétne tlačivo zákazník skopíruje do svojho počítača, systému mu umožní prácu s ním aj bez napojenia na internet. Zásoby elektronických tlačív sa užívateľom nikdy neminú a nemusia pre ne ísť do obchodu. K dispozícii sú pre stále používanie, čo ich oproti klasickým tlačeným výstupom podstatne zlacňuje.

„Aplikácia sa osvedčila v oblasti školstva, kde úspešne funguje od roku 2008. V súčasnosti ju využíva vyše 1 200 škôl. Program eTlačivá dopĺňame o ďalšie tlačivá zo sociálnej oblasti, zdravotného poistenia“, – hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Ing. Miroslav Kadvolt.

Vzhľadom na to, že uvádzacie obdobie sa končí, pre ďalšie využitie si treba kúpiť licenciu. Následnou registráciou sa záujemcom sprístupní ďalších viac ako 300 druhov tlačív pre rôzne životné situácie a potreby, napríklad pre živnostenské podnikanie, formuláre pre zápis do Obchodného registra SR, ďalšie administratívne a daňové tlačivá. Ak si do 7. júna 2012 klient objedná ročnú licenciu na používanie programu eTlačivá, získa ju za uvádzaciu cenu len 79 € s DPH.

Informácie o aplikácii, ako aj postup na jej použitie nájdu záujemcovia na stránke www.etlaciva.sk.

Ing. Miroslav Kadvolt
ŠEVT, a.s. Bratislava
Plynárenská 6
Bratislava
www.sevt.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tesco na Slovensku ďalej rastie: V petržalskej Galérii otvárajú ďalšie obchody So začiatkom školského roka študenti ušetria vďaka kupónovej kampani

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.