Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

SELDIA – Európska asociácia priameho predaja

BRATISLAVA 19. októbra – Magnus Brännström je švédskej národnosti, vyštudoval univerzitu v Uppsale a vo firme Oriflame pracuje od roku 1997. Spolu s ním bude SELDIA riadiť osemčlenný výkonný výbor, ktorý až na jednu zmenu zostal v rovnakom zložení ako v predchádzajúcom období.

SELDIA sa podľa slov svojho nového predsedu bude snažiť predovšetkým o zviditeľnenie priameho predaja v Európe a o posilnenie jeho pozície ako plnohodnotného spôsobu predaja a podnikania. Bude sa tiež snažiť pozitívne ovplyvňovať európske podnikateľské prostredie tak, aby mikropodnikatelia a malí podnikatelia, ktorými sú priami predajcovia, mohli pracovať bez zbytočnej administratívnej záťaže a prekážok. Táto skutočnosť je v súčasnej dobe mimoriadne dôležitá, pretože priamy predaj ponúka rozsiahle možnosti ekonomického uplatnenia a rozvoj vlastného podnikania všetkých skupín občanov.

Okrem volieb vyhlásila SELDIA aj najlepšiu európsku asociáciu priameho predaja, ktorou sa stala francúska asociácia a najlepšiu firmu priameho predaja, ktorou sa stala spoločnosť Oriflame, predávajúcu švédsku prírodnú kozmetiku.

Slovenské združenie priameho predaja, ktorého členmi sú Amway, Avon, Just, Mary Kay a Oriflame a členmi čakateľmi firmy PartyLite a NuSkin, je tiež členom asociácie SELDIA. O SZPP viac na stránkach www.zpp.sk.

SELDIA v Miláne usporiadala aj druhý ročník Okrúhleho stola o budúcnosti priameho predaja. Zúčastnilo sa ho viac ako 120 pracovníkov firiem priameho predaja, odborníkov, politikov, zástupcov tlače, ekonómov a právnikov, ktorí diskutovali o rozvoji a podpore priameho predaja ako mimoriadnej príležitosti pre podnikanie všetkých skupín občanov.

Viac o priamom predaji v Európe na: www.seldia.eu

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Priamy predaj ovplyvňuje inflácia, napriek tomu sú tržby stabilné Priamy predaj naberá na sile. Aj v čase pandémie sa potvrdilo, že patrí medzi jednu z významných metód predaja tovaru a služieb

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.