Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ: Predstavitelia SDKÚ-DS si pripomenuli výročie úmrtia Štefánika

BRATISLAVA 4. mája – Predstavitelia poslaneckého klubu SDKÚ-DS – predseda Ľudovít Kaník a podpredseda Ivan Štefanec dnes položili veniec pri Mohyle M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji, aby si tak pripomenuli 93. výročie tragickej smrti nášho významného politika, vedca a generála. Poslanci za SDKÚ-DS tak vzdali hold pamiatke výnimočného človeka, ktorého dielo je pre nás inšpiráciou aj dnes. Nielen pre jeho vždy pozitívny prístup, ale aj preto, že vždy „opanoval svoje vášne a problémy riešil“. A preto je SDKÚ-DS presvedčená, že osobnosť, dielo a zásluhy Milana Rastislava Štefánika si zaslúžia pripomenutie v podobe štátneho sviatku. Pripomienkou tejto kľúčovej osobnosti našich národných dejín by sa mal stať 28. október – deň keď vznikla Československá republika, o ktorú sa Štefánik nemalou mierou

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Otvorený list predsedu vlády SR šéfredaktorke týždenníka PLUS 7 dní RTVS: Hostia a témy víkendovej diskusnej relácie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.