Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. januára 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ: Gratuluje občanom ČR k úspešnej prvej priamej voľbe prezidenta

BRATISLAVA 26. januára – SDKÚ-DS gratuluje českým občanom k úspešnej historicky prvej priamej voľbe prezidenta. Podľa predsedu SDKÚ-DS Pavla Freša volebný zisk víťazného kandidáta Miloša Zemana a vysoká účasť vo voľbách dala Milošovi Zemanovi silný mandát na výkon funkcie prezidenta.
„Nášmu bratskému národu – českým občanom- gratulujem k zvoleniu si prezidenta v historicky prvej priamej voľbe. Víťazovi
Milošovi Zemanovi želám vo funkcii veľa úspechov. Nech jeho úradovanie vo funkcii prezidenta je ďalším úspešným obdobím pre Českú republiku,“ hovorí predseda SDKÚ- DS Pavol Frešo.

Jana Zvončeková
hovorkyňa SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tm

K téme

Otvorený list predsedu vlády SR šéfredaktorke týždenníka PLUS 7 dní RTVS: Hostia a témy víkendovej diskusnej relácie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.