Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. decembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: Rokovanie Ústrednej rady SDKÚ-DS v sobotu o 11:30

BRATISLAVA 13. decembra – Rokovanie Ústrednej rady SDKÚ-DS sa uskutoční v sobotu 14. decembra 2013 o 11:30 v Bratislave v hoteli MERCURE BRATISLAVA CENTRUM na Žabotovej ulici 2.

Program rokovania Ústrednej rady SDKÚ-DS:

1. Aktuálna politická situácia
2. Vyhodnotenie volieb do VÚC
3. Voľby do Európskeho parlamentu 2014
4. Prezidentské voľby 2014

Tlačová konferencia sa uskutoční po skončení rokovania ÚR SDKÚ-DS o cca 14:30.

Bod 1. “ Aktuálna politická situácia“ prednesie predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo bude prístupný pre médiá.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

Odporúčané články

O budúcnosti automobilového priemyslu na Slovensku rozhodujeme dnes Chcete si v priebehu jedného dňa na jednom mieste s istotou vopred dohodnutých obchodných rokovaní nájsť nových obchodných partnerov?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies