Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: Pavol Frešo sa pokladá Robertovi Ficovi tri otázky

BRATISLAVA 15. septembra (SITA) – Vážený pán premiér, opakovane sa vyhýbate diskusii na pôde hospodárskeho výboru, či v pléne Národnej rady SR, preto Vám chcem touto formou položiť tieto tri otázky:

1. Minister Malatinský priznal, že kľúčový materiál k celej transakcii spracovala súkromná finančná skupina, resp. jej zástupca v SPP; ako potom môžete tvrdiť, že chránite záujmy štátu a nie záujmy finančných skupín?

2. Tvrdíte že na túto transakciu štát nedoplatí, ale ako tomu majú ľudia veriť, keď ste to isté tvrdili a hlboko ste sa mýlili pri zákaze zisku zdravotných poisťovní, výsledkom ktorých bola prehratá medzinárodná arbitráž, za ktorú musíme zaplatiť desiatky miliónov eur?

3. Stále ešte platí, že máte rád finančné skupiny ako koza nôž?

Predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

gm

K téme

Vysvedčenie, na ktoré sa nezabúda Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.