Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: Istota Štefana Harabina – že nemusí dodržiavať pravidlá

BRATISLAVA 16. mája – Zrušenie pokuty vyše 33-tisíc eur pre Štefana Harabina za znemožnenie finančnej kontroly na Najvyššom súde, ktorú mu udelilo Ministerstvo financií SR za úradovania ministra Ivana Mikloša, znamená ďalšiu istotu – istotu neodôvodneného nedodržiavania pravidiel pre Štefana Harabina.
Ministerstvo financií by malo byť príkladom pre dôslednú ochranu verejných zdrojov a dodržiavanie pravidiel a rozhodne by nemalo podporovať tých, ktorí kontrolu zahmlievajú. Minister financií by si mal uvedomiť, že jeho mandát spočíva v ochrane verejných financií, ktorý by mal uprednostňovať pred ochranou politicky blízkych osôb. Minister tak dal facku všetkým slušným ľuďom, ktorí si želajú prirodzené dodržiavanie pravidiel a ich verejnú kontrolu.
Ľudia majú právo vedieť odpoveď na základnú otázku, ako sa hospodári s ich peniazmi. Je podozrivé, že sa niekto bojí na ňu odpovedať a Smer-SD pokračuje v krytí Štefana Harabina.

Ivan Štefanec
Poslanec NR SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Nájomné A-čkových kancelárií bude kvôli indexácii drahšie. Riešením je kúpa vlastných priestorov TAURIS je kvalita rozpoznateľná na prvý pohľad

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.