Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

SARIO organizuje najväčšie medzinárodné podujatie pre firmy

BRATISLAVA 12. októbra – Jedinečnú možnosť v jeden deň a na jednom mieste získať niekoľko desiatok nových zahraničných i slovenských obchodných partnerov na budúcu spoluprácu najmä v oblastiach automobilového priemyslu, strojárstva, energetiky, informačných a komunikačných technológií i ďalších odvetví poskytne slovenským podnikateľom už po deviaty rok Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) prostredníctvom Slovenskej kooperačnej burzy.

Slovenská kooperačná burza 2015, najväčšie business-to-business (B2B) podujatie na Slovensku sa uskutoční 10. novembra v Bratislave. Nad týmto medzinárodným podujatím prevzal záštitu minister hospodárstva SR Vazil Hudák.

Podujatie poskytne podnikateľom možnosť vybrať si zahraničných i slovenských partnerov a rokovať s nimi na základe vopred dohodnutého harmonogramu stretnutí, navyše sa budú môcť počas dňa zúčastniť exkluzívnej prednášky Google Slovensko: Export  la Google, ktorá predstaví svoje nástroje na pomoc pri prieniku na zahraničný trh od nájdenia dopytu cez formovanie stratégie a oslovenie zákazníka až po finálny predaj. Druhým sprievodným podujatím Slovenskej kooperačnej burzy 2015 budú Individuálne konzultácie s teritorialistami pre krajiny Číny, Ruskej Federácie, USA, Nemecka, Škandinávie, Srbska, Bieloruska, Kazachstanu a krajín ASEAN, na ktorých sa podnikatelia budú môcť dozvedieť o perspektívnych sektoroch a žiadaných produktoch, trendoch vývoja obchodu, podmienkach na podnikanie a exportných či investičných príležitostiach v týchto krajinách. Svoje služby a aktuálne výzvy pre podnikateľov okrem agentúry SARIO predstaví Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu.

Na podujatí budú zastúpené v podobne zúčastnených relevantných firiem mnohé krajiny Európskej Únie a sveta, v súčasnosti sú už prihlásené okrem niekoľkých desiatok slovenských firiem i firmy zo Singapuru, Ruskej Federácie, Rakúska, Španielska, Hong Kongu, Fínska, Česka, Rumunska, Slovinska, Ukrajiny, Grécka a početné zastúpenie má samozrejme Čína.

Slovenská kooperačná burza od svojho vzniku priniesla možnosť spojiť obchodný a výrobný potenciál viac ako 1200 firmám z 30 krajín sveta. Celý deň plný rokovaní a nových informácií stretnutí s novými partnermi už tradične uzatvorí slávnostný gala večer s bohatým kultúrnym programom umocneným gastronomickým a somelierskym zážitkom.

Registrácia pre účasť je otvorená do 25. októbra 2015.

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) je štátna agentúra Slovenskej republiky, ktorá vznikla v roku 2001 v pôsobnosti Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky. Poslaním agentúry je podpora exportných aktivít slovenských spoločností na globálnom trhu a prílev investícií na Slovensko. Od roku 2001 agentúra SARIO úspešne ukončila niekoľko stoviek investičných projektov, pričom medzi naše najväčšie úspechy patria realizované projekty spoločností Volkswagen, KIA, PSA PEUGEOT CITROËN Slovakia, Johnson Controls, IBM, Embraco, Samsung, Honeywell, Simens a mnoho ďalších.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slovensko na Expo Dubaj ako veľký hráč v segmente malých lietadiel Prax pre univerzity, riešenia pre firmy – tretí raz úspešne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.