Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

S Tesco mobile si môžete rozbaliť vianočné balíčky už dnes

BRATISLAVA 26. novembra – Vianočná ponuka od Tesco mobile bude tento rok skutočne štedrá a myslí na všetkých! Už od 21. novembra 2012 budú majitelia karty na dobíjanie kreditu s bohatou nádielkou Vianočných balíčkov volať, SMS-kovať a surfovať po internete zadarmo. Zákazníci s paušálom tri100 zase získajú mesačne až 100 SMS navyše – za nezmenený poplatok a tento benefit im ostane už navždy.

Päť darčekov pre majiteľov karty na dobíjanie kreditu
Jedinečná ponuka piatich Vianočných balíčkov je určená pre všetkých existujúcich a nových zákazníkov s Tesco mobile kartou na dobíjanie kreditu. „Podmienkou získania balíčkov je nákup v predajniach Tesco nad 15  v období od 21. 11. 2012 do 8. 1. 2013. Zákazníci tak automaticky získajú od pracovníka pokladne vianočný kupón so stierateľným poľom. Po zotretí sa objaví unikátny šesťmiestny kód, ktorý zákazník využije na aktiváciu balíčkov,“ spresňuje Zuzana Lošáková, hovorkyňa Tesco mobile.

Aktiváciou získa zákazník ihneď prvý darček – balíček so 100 minútami volaní na čísla Tesco mobile. Pri každom ďalšom dobití kreditu v hodnote minimálne 5  získa zákazník vždy jeden z ďalších balíčkov v tomto poradí:
– 50 SMS/MMS do všetkých sietí v SR
– 300 minút volaní na účastnícke čísla Tesco mobile
– Internet v mobile 500 MB
– 50 minút volaní do všetkých sietí v SR.

Štedrý darček pre majiteľov paušálu tri100
Štedrých 100 SMS do všetkých sietí v SR získajú zdarma všetci existujúci aj noví zákazníci s Tesco mobile paušálom tri100. Tento benefit im navyše ostane navždy, takže za nezmenený mesačný poplatok 10  budú mať zákazníci k dispozícii:
– 100 minút na volania do Tesco mobile
– 100 minút na volania do ostatných sietí v SR (vrátane O2)
– 100 SMS do všetkých sietí v SR
– 100 bodov vo vernostnom programe Clubcard (hodnota 100 bodov je 1  v nákupných poukážkach).

Aktivovať paušál je možné vo vybraných predajniach (aktuálny zoznam na http://tescomobile.sk/pausal-tri100.html#aktivacia) a prostredníctvom Zákazníckej linky 0949 949 969.

Viac informácií k obom ponukám nájdete aj na www.tescomobile.sk.

Tesco mobile Vám želá šťastné a veselé Vianoce!

O Tesco mobile Tesco mobile je partnerský produkt Tesco Stores SR, a.s., a spoločnosti Telefónica Slovakia, s.r.o., predávaný v rámci predajnej siete Tesco. Tesco mobile bol uvedený na telekomunikačný trh v roku 2009. Ponúka služby pre zákazníkov uprednostňujúcich dobíjanie kreditu, ktorí môžu s kartou na dobíjanie kreditu volať v rámci siete len za 1 cent za minútu, do ostatných sietí v SR za 10 centov za minútu a posielať SMS len za 5 centov do všetkých sietí v SR. Zákazníci preferujúci platbu mesačných faktúr môžu len za 10  mesačne využívať 100 minút vo vlastnej sieti, 100 minút do ostatných sietí v SR a 100 SMS do všetkých sietí v SR. Navyše, k paušálu získajú každý mesiac aj 100 bodov vo vernostnom programe Tesco Clubcard.

Spoločnosť Tesco Stores SR, a. s., člen Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 132 obchodov, z toho 5 obchodných domov, 26 expresov, 62 hypermarketov, z toho 8 Extra, 39 supermarketov a 18 čerpacích staníc. Prevádzkuje tiež dve distribučné centrá na potraviny v Beckove a v Prešove a štyri obchodné centrá Galéria v Bratislave-Lamači, Trnave, Nitre a Dunajskej Strede, v ktorých je vyše 150 obchodov so zameraním najmä na módu, obuv, doplnky, ako aj široké spektrum služieb vrátane občerstvenia a možností zábavy najmä pre deti. So svojimi vyše 9 700 zamestnancami patrí spoločnosť Tesco k najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu a stať sa obchodom pre všetkých.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Hitom leta na Slovensku sú smotanové a vanilkové zmrzliny Hlasovanie v Tescu štartuje: Rozhodnite, koľko peňazí dostanú projekty vo vašom okolí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.