Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

S ready-made spoločnosťou môžete podnikať ihneď

BRATISLAVA 19. júna – Ready-made spoločnosti sú určené najmä pre podnikateľov, ktorí chcú byť odbremenení od zdĺhavého procesu vybavovania a administratívnej záťaže spojenej so založením novej s.r.o. alebo a.s. Pri kúpe ready-made spoločnosti nehrozia žiadne riziká pre vaše podnikanie. Profesionálna spoločnosť, od ktorej firmu kupujete, garantuje jej ekonomickú čistotu. Začať podnikať môžete ihneď. Stačí podpísať potrebné dokumenty na prevod 100 % obchodného podielu a zápisnicu z valného zhromaždenia, v ktorej sú odsúhlasené všetky potrebné zmeny. Po tomto úkone sa stávate novým majiteľom a konateľom spoločnosti. Následný zápis zmien do obchodného registra má deklaratórny účinok. V podstate nadobúdateľ nadobúda obchodný podiel v ready-made spoločnosti už dňom podpisu zmluvy o prevode obchodného podielu.

CompanyService Vám ponúka možnosť okamžite získať existujúcu slovenskú spoločnosť, tzv. ready-made spoločnosť, v mene ktorej môžete konať hneď ako budete menovaný do funkcie valným zhromaždením spoločnosti.

Výhody ready-made spoločností:
sú zapísané v obchodnom registri, avšak nevykonávali žiadnu činnosť okrem aktivít súvisiacich s ich založením
sú ekonomicky čisté, nezaťažené záväzkami alebo pohľadávkami
sú okamžite k dispozícií, nový konateľ môže konať v mene spoločnosti po tom, ako valné zhromaždenie odsúhlasí jeho menovanie do funkcie

Pri prevode obchodnej spoločnosti vám CompanyService poskytne nasledovné služby:
usporiadanie valného zhromaždenia podľa inštrukcií klienta
príprava a vypracovanie všetkých dokumentov nevyhnutných k realizácií zmien v spoločnosti
zabezpečenie notárskych služieb
zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi
služby súvisiace s ohlásením a registráciou zmien v obchodnom registri, na živnostenskom a daňovom úrade

Aktuálny zoznam ready-made spoločností spravovaných spoločnosťou CompanyService je k nahliadnutiu na tomto linku: http://www.companyservice.eu/sk/ss_cf_readylist.php
V prípade, že chcete nahliadnuť do online výpisu z obchodného registra ktorejkoľvek z uvedených spoločností z aktuálneho zoznamu, kliknite na príslušné IČO.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine UNIQA získala prestížne ocenenie EFFIE AWARD Europe 2023 za kampaň „Hovorte úprimne o duševnej nepohode“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.