Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

S plynofikáciou nehnuteľnosti od SPP ušetrite vo VÚB banke

BRATISLAVA 3. septembra – Spoločnosť SPP – distribúcia, a.s. a Všeobecná úverová banka (VÚB banka) v rámci vzájomnej spolupráce ponúkajú finančné zvýhodnenia na plynofikáciu nehnuteľnosti pre všetky kategórie zákazníkov. Ponuka platí od 1. septembra 2013.

SPP – distribúcia, a.s. neustále skvalitňuje svoje služby pre svojich zákazníkov v oblasti pripojenia k distribučnej plynárenskej sieti, a preto od 1. septembra spúšťa vzájomnú spoluprácu s VÚB bankou. Ak sa zákazník rozhodne pre plynofikáciu nehnuteľnosti, môže získať finančné zvýhodnenia vybraných úverových produktov VÚB banky, ako napríklad zľavy z úrokových sadzieb alebo zľavy z poplatkov za poskytnutie úveru. Tieto zvýhodnenia môže zákazník využiť pri financovaní svojho projektu – stavba alebo rekonštrukcia rodinného domu, vybudovanie prevádzky, rekonštrukcia plynových zariadení atď.

„Naša spoločnosť sa neustále snaží zlepšovať svoj prístup k zákazníkom. Aj preto sme sa v spolupráci s VÚB bankou rozhodli finančne zatraktívniť plynofikáciu nehnuteľnosti. Zákazník plynofikáciou získa nielen finančné zvýhodnenia vybraných úverových produktov, ale aj všetky výhody a užívateľský komfort, ktorý zemný plyn ponúka,“ zdôraznil riaditeľ sekcie distribučných služieb SPP – distribúcia, a.s., Marek Paál.

Zákazníci ako odmenu za plynofikáciu môžu získať výhodnejšie podmienky pri úverovom financovaní, ktoré predstavujú reálnu finančnú úsporu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti SPP – distribúcia, a.s. je predaj distribučných kapacít pre 24 dodávateľov plynu, rozvojové aktivity, prevádzka a výkon údržby plynárenskej distribučnej siete. SPP – distribúcia, a.s. distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu na Slovensku. Do vyše 1,5 milióna odberných miest v roku 2012 rozdistribuovala viac ako 5 miliárd m3 zemného plynu. Spoločnosť zabezpečuje prevádzku a údržbu takmer 33 tisíc kilometrov plynovodov rôznych tlakových úrovní.

SPP – distribúcia, a.s. sa v plnej miere venuje pripájaniu nových odberných plynových zariadení k distribučnej sieti a s ním spojenému rozvoju infraštruktúry. SPP – distribúcia, a.s. každoročne pripojí približne 10 tisíc nových odberateľov. Spravidla ide o pripájanie nových obytných lokalít v už splynofikovaných obciach. V súčasnosti je na Slovensku splynofikovaných 77 % obcí.

Zemný plyn na Slovensku patrí k najdostupnejším palivám. Je to ekonomicky a ekologicky výhodné palivo, ktoré využíva až 94 % obyvateľov Slovenska a to aj vďaka spoľahlivosti, užívateľskému komfortu, výhodnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Zemný plyn sa označuje aj ako „zelené palivo“, či najčistejší fosílny zdroj – pri jeho spaľovaní vzniká pri porovnateľnom energetickom efekte najmenej škodlivín. Zemný plyn je dostupný 24 hodín denne bez ohľadu na klimatické podmienky, odberatelia sa nemusia starať o jeho skladovanie v porovnaní s inými energiami a je k dispozícii vždy, keď ho potrebujeme – stačí otočiť spínačom plynového spotrebiča.

Bližšie informácie o vybraných úverových produktoch získate:
• na internetovej stránke www.spp-distribucia.sk v záložke Obchodno-technické informácie/ Zákazníci-kategórie
• na internetovej stránke www.vub.sk/plynofikacia
• prostredníctvom služby Kontakt VÚB 0850 123 000 (v rámci SR)
• na všetkých pobočkách VÚB banky v rámci SR

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Odborníci z magazínu Euromoney rozhodli, že najlepšie firemné bankovníctvo má VÚB Maratón či výlet s partiou. Aké cestovné poistenie sa oplatí najviac?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.