Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

S jedinečnými figúrkami Stikeez je možné všetko

BRATISLAVA 10. júla – Od pondelka 14. júla na Vás v Lidli čakajú jedinečné figúrky Stikeez. Nazbierajte kompletnú kolekciu a užite si kopec zábavy. Merajú síce iba tri centimetre, ale Papsy, Orby, Puff-Puff či Chompy Vás presvedčia, že so Stikeez je možné naozaj všetko.

Od 14. júla do 17. augusta dostanete za každých 10 eur nákupu v Lidli zdarma jeden balíček s figúrkou Stikeez. Každá postavička má naspodku prísavku, vďaka ktorej sa bezpečne udrží na akomkoľvek povrchu. Nech Vás teda neprekvapí ak už onedlho znenazdajky objavíte na zrkadle, hrnčeku, hodinkách či telefóne mäkkú a pružnú figúrku. Veselí kamaráti Vás rozosmejú aj pri odlepení, vydajú totiž hlasité „puk“!

V Lidli si môžete za 0,99  kúpiť aj špeciálne zberateľské vrecúško, alebo za 1,99  praktický zberateľský album spolu so stolnou hrou. Kolekcia obsahuje 24 rôznych figúrok rozdelených do štyroch kategórií: príšerky, farma, džungľa a oceán. Každý Stikee má unikátne schopnosti, ktoré oceníte počas hrania sa na smartfóne či tablete. Vstúpiť do sveta Stikeez totiž môžete aj prostredníctvom aplikácie pre mobilné zariadenia či na internetovej stránke www.lidl.sk/stikeez.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Shell Parádna jazda: Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom! Slováci spustili v Čechách produkciu najmodernejšej píly v strednej Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.