Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ruská BCS banka využíva systémové riešenie IBM Commerce

BRATISLAVA 2. apríla – Spoločnosť IBM oznámila, že líder v investičnom bankovníctve v Rusku BCS Financial Group si vybrala riešenie IBM Commerce na rýchle a efektívne riadenie marketingových kampaní pre svojich bankových klientov.

K dnešnému dňu, vďaka riešeniu IBM Commerce od spoločnosti IBM, zvýšila BCS, prostredníctvom predaja ďalších produktov svojim existujúcim zákazníkom, obrat v online prostredí a predaj služieb o 20 percent. Zároveň sa zvýšila rýchlosť odozvy zákazníkov na marketingové kampane a narástol objem produktov banky zakúpených zákazníkmi.

BCS Financial Group si vybrala IBM Commerce riešenie na lepšie plánovanie, uskutočňovanie a meranie cielených marketingových kampaní. „Marketing finančných služieb si dnes vyžaduje najvyššiu úroveň personalizácie. To znamená, že každý jeden zákazník je oslovovaný našimi marketingovými kampaňami v správnom čase a prostredníctvom ním preferovaného kanála,“ hovorí riaditeľ marketingu BCS Financial Group Maxim Puzyrev.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/46404.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Skvelý nový svet máme na dosah. Politika ale musí ísť bokom Sankcie voči Rusku: Ktoré sú najvýznamnejšie a ako ovplyvňujú Slovensko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.