Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2017 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Rozbehli ste podnikanie a chcete ho zlepšiť? Prihláste sa do VÚB Biznis akadémie pre podnikavé ženy

Bratislava, 11. október 2017 – Pod záštitou VÚB banky sa v Bratislavskom Impact Hube uskutoční koncom októbra už 9. ročník obľúbenej VÚB Biznis akadémie pre podnikavé ženy. Aktuálny ročník bude obohatený o blok praktických workshopov z online marketingu a komunikácie. Účastníčky sa tiež môžu tešiť na inšpiratívne stretnutie s úspešnou mladou novinárkou a spisovateľkou Katarínou Holetzovou.

Ambasádorkou projektu, ktorý pomáha začínajúcim podnikateľkám, je už tradične Elena Kohútiková, zástupkyňa generálneho riaditeľa VÚB. „Predpokladom úspechu je dobrý nápad a vynikajúca príprava. Ak máte oboje, nepochybujte. Dokážete to,“ odkazuje E. Kohútiková všetkým, ktorí sa plánujú prihlásiť na trojdňové 3-dňové podujatie plné nápadov, rád a tipov od uznávaných odborníkov, aby vylepšili svoj biznis nápad a zdokonalili ho pod vedením mentorov. Čestným hosťom, porotkyňou a rečníkom tohtoročného podujatia bude aj Katarína Holetzová, autorka detektívnych trilerov Smrť prekliatych a Svorka, ktorá porozpráva o svojej ceste za úspechom.

Registrácia je už spustená

Ak ste sa teda pustili do podnikania, chýbajú vám informácie, alebo jednoducho chcete svoj biznis plán rozšíriť a vylepšiť, alebo len zistiť ako svoj produkt, či službu lepšie predstaviť zákazníkom, neváhajte a prihláste sa. Urobiť tak môžete elektronicky prostredníctvom online formulára na webe www.podnikavezeny.sk do 19. októbra 2017. Šancu absolvovať intenzívny trojdňový workshop, ktorý sa bude konať 26. – 28. októbra 2017 v Bratislave, získa 20 úspešných uchádzačiek.

Pomohli sme už desiatkam talentovaných podnikateliek

VÚB Biznis akadémia pre podnikavé ženy je pripravená na mieru potrebám žien, ktoré sú v začiatkoch svojho podnikania. Doteraz sme vyškolili viac ako 150 žien a mnohé z nich podnikajú. „Do Business akadémie som sa prihlásila najmä zo zvedavosti, nakoľko sa už tretí rok venujem vlastnému podnikaniu. Musím povedať, že možnosť získať nové informácie, spoznať zaujímavých lektorov a odborníkov, či inšpirovať sa od ďalších podnikavých žien je skvelým motivátorom pre rast vášho business plánu. Bol to krásny a inšpirujúci víkend, na ktorý veľmi rada spomínam. Žien by malo v podnikaní pribúdať, tak sa nebojte a skúste to. Ide to a ak máte strach, tu vám určite pomôžu ho prekonať,“ hovorí Anetta Vaculíková – Orosi, absolventka Akadémie, ambasádorka Jamieho Olivera a zdravého stravovania známeho pod značkou Jem Iné. Absolventky akadémie sa uplatnili v oblasti cestovného ruchu, v kozmetike, interiérovom dizajne, odevnom poradenstve, reklame, zdravom stravovaní, výrobe šperkov či na poli výchovy a vzdelávania. „Máme radosť z každého úspechu našich absolventiek a tešíme sa na nové nápady a podnikavé ženy, ktorým pomôžeme v roku 2017,“ uzatvára Kohútiková.

Viac informácií ako aj video z minulého ročníka nájdete na webstránke www.podnikavezeny.sk.

K téme

H3KNISA na stredných školách cez influencerov motivuje študentov, aby nefajčili Známi influenceri motivujú študentov aby nefajčili. Ale inak

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.