Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. februára 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Romanca, ktorá si vás získa

BRATISLAVA 24. februára – Pôvabná historická romanca, ktorú nebudete chcieť pustiť z ruky. „Elizabeth Michelsová je jednou z najtalentovanejších autoriek historických romancí,“ chváli spisovateľku Booklist. „Píše s nezvyčajnou ľahkosťou a noblesou. Určite budeme o nej ešte veľa počuť.“

Novinka Milovať vojvodu vás zavedie do regentského Anglicka na jar roku 1815. Pôvabný, nevšedný ľúbostný príbeh s mnohými vzrušujúcimi zvratmi si vás okamžite získa. Romantika sa v ňom bravúrne snúbi s erotikou.
Hlavná hrdinka Lily Phillipsová nikdy nemala ustlaté na ružiach. V útlom veku stratila rodičov a jej bratia sa namiesto zveľaďovania dedičstva dali na hazard. Keď im dlhy prerástli cez hlavu, začali rozpredávať rodinné cennosti.
Zúfalá snaha zachrániť zo záložne aspoň otcove obľúbené hodinky vženie Lily do náručia príťažlivého, tajomného muža. Mladá žena, ktorá sa už zmierila s tým, že zostane starou dievkou, s ním nečakane prežije noc plnú horúcej vášne.
Ráno však Devon Grey, vojvoda z Thornwoodu, neverí vlastným očiam: krásna neznáma je preč a s ňou i jeho nové hodinky…

Prejde celý rok, kým mu ju náhoda opäť privedie do cesty. Na jednom z londýnskych bálov Devon spozná v očarujúcej slečne bezočivú zlodejku, na ktorú nebol schopný zabudnúť…

„Došľaka!“ vyhŕkol, ani nevedel ako.
Pohľady sa im stretli a prvý raz od ich spoločnej noci pred rokom hľadel do Liliných jasných modrých očí.
Je to skutočne ona? Alebo len klam svetla v plesovej sále? Videl, že nervózne pohla rukou a dotkla sa perlového náhrdelníka na krku. Lily sa vtedy rovnako pohrávala s tým istým náhrdelníkom. Vlasy mala upravené do uzla na zátylku, nie voľne rozpustené ako pred rokom, ale sú to tie isté vlasy.
Čo tu robí? Ako sa dostala na takúto spoločenskú udalosť?
Presvedčila niekoho, že je spriaznená so šľachtou?
Vytratila sa do noci – a o rok sa náhodou vynorí v plesovej sále?

Devon je prekvapený, zaskočený a Lily sa robí, že ho nespoznáva. Vtedy, ešte za horúca, začne vojvoda kuť pomstu…

Milovníčky kvalitnej historickej romance si pri čítaní novinky Milovať vojvodu zaručene prídu na svoje.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Jej krása a dobrota ho očaria… Nová romanca Učiteľkina voľba V očiach pomstiteľa. Nová romanca Kristíny Brestenskej

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.