Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Roman Fülöp vymenovaný za nového člena predstavenstva AZET.SK, a. s.

BRATISLAVA 30. júla – S platnosťou od 1. augusta 2012 sa Roman Fülöp (48) stáva členom predstavenstva popredného slovenského portálu AZET.SK. Naďalej bude zastávať aj pozíciu obchodného riaditeľa v Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti na Slovensku získala v decembri 2010 skupina Ringier Axel Springer Media AG väčšinový podiel v spoločnosti AZET.SK.

Okrem nového člena Romana Fülöpa budú členmi predstavenstva naďalej Peter Mertus, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., Martin Mihálik, finančný riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. a Milan Dubec, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti AZET.SK. Riaditeľ pre oblasť digitálnych médií v Ringier Axel Springer Media AG, so sídlom v Zurichu, Patrick Boos bol vymenovaný za člena predstavenstva bez zodpovednosti za operatívne činnosti.

Roman Dzamko, Karol Gogolák a Marek Václavík, členovia predstavenstva spoločnosti AZET.SK, boli po úspešnej integrácii tejto spoločnosti do Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., odvolaní z pozícií výkonných manažérov. Naďalej však zostanú spoločníkmi spoločnosti AZET.SK.

Spoločnosť AZET.SK bola založená v roku 1997 a ako tzv. horizontálny portál spája rôzne webové stránky a online služby. V súčasnej dobe AZET.SK navštevuje vyše 79 % slovenských používateľov internetu (cca 2,3 milióna reálnych užívateľov) a má vedúce postavenie na online trhu na Slovensku.

O Azet.sk

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 719 400 reálnych návštevníkov zo Slovenska, mesačne viac ako 2 264 000 návštevníkov2.
Ďalšie informácie a kontakt: Mária Cacáková, tel.: +421 911 104 557, e-mail: cacakova@firma.azet.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

5 tipov na knihy o ochrane prírody, ktoré sa oplatí prečítať Remarque o neľudských podmienkach v koncentračnom tábore. Iskra života

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.