Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

River Park ponúka na predaj 32 dvojizbových apartmánov

BRATISLAVA 5. novembra – J&T Real Estate dáva do predaja 32 zariadených dvojizbových apartmánov v River Parku. Ich súčasťou je kuchynská linka so všetkými spotrebičmi, nábytok na mieru a bežné vybavenie bytu ako je televízor či práčka. Ceny takto vybavených apartmánov sa pohybujú od 159 tisíc eur s DPH.

„Apartmány slúžia dnes na dlhodobý prenájom ako takzvané River Park Long Stay Apartments. Vzhľadom na to, že na trhu je zvýšený záujem o dvojizbové byty, rozhodli sme sa ponúknuť tieto apartmány, s viacerými výhodami, na predaj,“ hovorí PR manažérka J&T Real Estate Katarína Krajňáková.

Kúpou apartmánu na nábreží Dunaja majiteľ získava ročný vstup pre dve osoby do exkluzívneho ZION SPA v Kempinski Hotel River Park i členstvo v River Park Owners Clube, ktorého výhodou sú aj zľavy v lyžiarskych strediskách a hoteloch.

Majiteľ apartmánu v River Parku môže taktiež využívať hotelovú limuzínu alebo službu Concierge. Za ročný poplatok 200 eur má k dispozícii tím ľudí, ktorí zabezpečia akékoľvek služby súvisiace s údržbou bytu, nákupmi, cateringom, zoženú vstupenky na kultúrne podujatia alebo zorganizujú dovolenku či oslavu.

Ďalšie informácie sú dostupné na:
http://www.riverpark.sk/sk/apartmany/long-stay-apartments

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výhody investovania v Dubaji: Čo potrebujete vedieť, aby ste uspeli? Nová bratislavská mestská štvrť vynikne architektonicky aj technologickou vyspelosťou budov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.