Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. apríla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Resco reprezentovalo Slovensko na konferencii Microsoft Envision!

BRATISLAVA 15. apríla – Slovenská firma Resco, jeden z globálnych lídrov vo vývoji crossplatformového mobilného softvéru, sa ako jediná z našej krajiny zúčastnila svetovej konferencie Microsoft Envision. Resco, ktoré predáva svoje mobilné technológie od USA až po Austráliu, bolo zároveň zlatým partnerom významnej konferencie. Hostiteľom Microsoft Envision bol samotný šéf Microsoftu Satya Nadella.

Slováci zo svetovej firmy Resco odprezentovali svoje mobilné CRM riešenia a potrebu mobility v biznise na významnej konferencii Microsoft Envision v New Orleans. Vrcholného podujatia zameraného na pokrokové myslenie v oblasti podnikania a techniky sa zúčastnilo približne 6000 návštevníkov. Medzi kľúčovými spíkrami nechýbali: šéf Microsoftu, Satya Nadella, CMO, Chris Capossela, či americký astronaut kapitán Scott Kelly. Primárnou tému konferencie bola digitálna transformácia. Resco v rámci svojich odborných panelov zviditeľnilo aj Slovensko.

„Resco nechýbalo ani v hlavných prednáškach, mobilnú aplikáciu postavenú na našej technológií ukázali zástupcovia spoločností Microsoft a Ecolab. V promo stánkoch sme sa hrdo hlásili k Slovensku, o čom svedčí aj štátny znak na paneloch,“ uviedol Radomír Vozár, CEO spoločnosti Resco.

Resco, ktoré na konferencii reprezentovali aj hlavní predstavitelia firmy: Radomír Vozár, CEO Resco, Eduard Kirchner, CFO Resco, Miroslav Pomšár, Head of Software Development, či Ivan Staňo, Director of Americas Operations, zároveň oznámilo odkúpenie konkurenčného CRM riešenia od holandskej firmy CWR.

„Záujem o mobilitu aj naše mobilné CRM riešenia neustále rastie, čo sme postrehli aj u návštevníkov priamo v našom stánku. Vďaka zlatému partnerstvu sme mali široké možnosti prezentácie – veľký a viditeľný stánok, vlastné prednášky v expo hall, ale aj prednášku v hlavnom programe na tému mobility, na ktorú sme pozvali prednášať aj nášho amerického zákazníka, ktorý sa podelil o svoje skúsenosti,“ doplnil Radomír Vozár.

Spoločnosť Resco pravidelne sponzorovala najväčšiu konferenciu pre MS Dynamics produkty s názvom Microsoft Convergence. Tento rok sa konferencia uskutočnila v novom formáte pod názvom Microsoft Envision.

„Konferencie Microsoft Envision sa zúčastnili najmä biznis lídri z celého sveta. V porovnaní s Microsoft Convergence sa fokusuje namiesto špecifických produktov na širšie odvetvia. Pre Resco je skvelou príležitosťou stretnúť sa s našimi partnermi, ale aj s potenciálnymi korporátnymi zákazníkmi,“ uzavrel Radomír Vozár z Resco.

Slovenskú firmu Resco založili Radomír Vozár s Eduardom Kirchnerom a Marcelom Šaffom v roku 1999, od roku 2003 sa venuje mobilným CRM riešeniam. Dnes Resco predáva svoje mobilné technológie po celom svete. Jeho zákazníci sú z USA, Ruska, Brazílie, Veľkej Británie či Austrálie. Jedným z cieľov spoločnosti je rozšíriť osvetu efektívneho využívania mobilných informačných systémov na Slovensku.

O Rescu
Spoločnosť Resco pôsobí na trhu informačných technológií 16 rokov a patrí medzi globálnych lídrov v oblasti vývoja a prevádzky mobilných CRM aplikácií určených pre stredne veľké a veľké spoločnosti. Produkt Resco Mobile CRM – mobilný klient pre Microsoft Dynamics CRM – v súčasnosti využíva viac než 1 500 firemných zákazníkov, s takmer 65 000 licencovanými používateľmi po celom svete.

Tím odborníkov z Resca naďalej využíva svoje vedomosti pri navrhovaní produktov pre firemných zákazníkov, vývojárov, integrátorov a konečných zákazníkov. Dnes možno využiť Resco Mobile CRM aj ako mobilné rozhranie k iným systémom, ako sú Oracle CX, SAP a dokonca aj samostatný CRM systém. Viac informácii nájdete na www.resco.net

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ Rebríček Diamanty slovenského biznisu 2020: Poznáme dvanásť najzdravšie rastúcich malých firiem Slovenska

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.