Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Prvý zariadený byt v novostavbe Rinzle

BRATISLAVA 16. júna – Bytový projekt Rinzle, v Rači, na Kadnárovej ulici pokročil vo výstavbe, progres stavby je očividný, staviteľ Corwin Capital úspešne plní naplánované termíny výstavby.

Aktuálne je hotová hrubá stavba, dokončené sú vnútorné priečky, v interiéroch pribúdajú vnútorné rozvody, omietky. Pohľad zvonku ukáže už zabudované okná, pribudlo lešenie okolo celej stavby, v krátkom čase bude celý objekt zateplený a omietnutý.

Pre záujemcov o bývanie staviteľ pripravil v novostavbe „Vzorový byt“. V spolupráci s hlavným architektom projektu chce staviteľ ukázať klientom moderný, účelný spôsob zariadenia a využitia priestoru v jednom z bytov v projekte. Cieľom je zároveň ukázať koľko úsilia venoval staviteľ efektívnemu návrhu pôdorysov jednotlivých bytov. Byty sú projektované a postavené s dôrazom na komfort pre bývajúcich, užitočne využívajú priestor, zohľadňujú zariaditeľnosť miestností, nezabúda sa ani na skladovacie a odkladacie možnosti.

Základnou hodnotou pre staviteľa Corwin Capital je práve komfortné bývanie budúcich obyvateľov. Staviteľ sa aj týmto snaží odlíšiť od množstva rôznych developerov, jeho prioritou je poskytnúť moderné bývanie so službami a nízkymi prevádzkovými nákladmi, s kvalitou zodpovedajúcou dnešnej dobe.

Samotný projekt Rinzle ponúka 89 bytov v dvoch nových budovách, prepojených parkovacím domom, s dostatočným počtom parkovacích miest. Novostavba je súčasťou už zabývanej lokality. V blízkosti stavby na Kadnárovej ulici č. 97 je pre zákazníkov pripravené „Predajné miesto”, kde záujemcovia môžu získať všetky dostupné informácie ohľadne kúpy a financovania, dohodnúť a zrealizovať prehliadku či už vzorového bytu alebo stavby samotnej.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zákazníci COOP Jednoty opäť vybrali zaujímavé projekty lokálnych komunít On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.